Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

CHP’li Gençlerden Yaşlılara Destek

Reklam

Ülke  genelinde ve bazı  yabancı  ülkelerin  mücadelesini sürdürdüğü  Korona Virüs’e karşı çeşitli çalışmalar sürerken, CHP  Ödemiş İlçe Teşkilatında, gençlik  kolları  yaşlıların ihtiyaçlarını karşılamak için  çeşitli çalışmalarını aralıksız  olarak sürdürmeye devam ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları  Gençlik   Kolları Başkanı   Özgür  Günlü “Ülkemizde şu anda  mücadelesi  aralıksız olarak devam eden  Korona Virüsü  nedeniyle, 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak için kolları sıvadı. Coronavirüs salgını sebebiyle 65 yaş üstü vatandaşlara sokağa çıkma yasağı gelmesinin ardından Ödemiş’te ki 65 yaş üstü vatandaşların ihtiyaçlarının giderilmesi için Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Gençlik Kolları seferber oldu. Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Gençlik Kollarında bulunan gençler kurdukları evde destek hattını arayan 65 yaş üstü ihtiyacı olan vatandaşların alışverişlerini yaparak kendilerine teslim ettiler.

CHP  ÖDEMİŞ İLÇE ÖRGÜTÜ  GENÇLİK  KOLLARI  BAŞKANI GÜNLÜ “YAŞLILARIMIZIN  EMRİNDEYİZ.”

Ödemiş Cumhuriyet Halk Partisi  İlçe  Örgütü Gençlik Kolları  Başkanı  Günlü “ Bilindiği  üzere  ülkemizde de bu hastalıkla  ilgili konunun  ciddiyeti nedeniyle  bizler de Gençlik  Kolları olarak #evdekal destek hattı oluşturarak yaşlılarımızın hizmetine koşmaya başladı. Halkımızın her daim hizmetindeyiz. Biz evin en küçükleri olarak, siz büyüklerimizin yardımına her zaman hazırız. Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Gençliği olarak 99 mahallemiz için elimiz taşın altında biz büyük bir aileyiz” Sadece Ödemiş merkez mahallerine değil kırsal kesimde ki vatandaşlara da destek vermeye devam edeceğiz. İlçe örgütümüzde Gönüllü arkadaşlarımız ile birlikte ev de destek hattımıza ulaşan tüm 65 yaş üstü büyüklerimiz için seferberlik ilan etmiş durumdayız. Bu zor günleri hep birlikte atlatacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ