Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Canıdar “Oda Başkanlarımız Esnaflarımız İçin Çözüm Üretmelidir.”

Reklam

Anavatan  Ödemiş İlçe Başkanı İbrahim  Ethem Canıdar  Ülkenin  ve bazı yabancı ülkelerinde aynı  mücadeleyi  verdiği   Korona  Vürüsü ile  ilgili çalışmaları  ve gelişmeleri  yakından  takip  ettiğini  ifade eden  İlçe Başkanı  Canıdar  özelikle  mekanları  kapalı  olan esnafların  bağlı  bulunduğu  oda  başkanlarının   yetkili makamlara  başvurarak  esnaflar için çözüm üretme  yoluna  gitmeleri  gerektiğini  ifade etti.

ANAVATAN İLÇE  BAŞKANI  CANIDAR “MEKANLARI  KAPALI OLAN ESNAFLAR  ÇÖZÜM  BEKLİYOR”

Yaşanan  Virüs  salgını nedeniyle esnaf  odaları  başkanlarının  bir araya gelerek ortak çözüm  üretmeleri  gerektiği  konusunda görüşlerini  aktaran Anavatan  Ödemiş İlçe  Başkanı  İbrahim Ethem  Canıdar  “Ülkemizde    yaşanan  Korona  Virüs  salgını nedeniyle, bir takım  kararlar alınıyor.  Alınan  kararlara  da, son  derece  saygılıyız. Ancak bir takım  kararlar  alınırken, de esnaflarımızın da, diğer  yandan yaşadıkları mağduriyetler  giderilmesi  gerekir. Bu konuda   hangi  siyaset mensubu  A parti  veya  B  parti, hangi  siyasi  parti  olursa olsun  ortak hareketlerle  adım atarak ortak çözümler  üretilmelidir.   Buradan  değerli Oda  başkanlarımıza  da sesleniyorum.  Belki  kendileri maddi anlamda esnaflara bir katkı  koyamasalar bile, onların  hükümet  tarafından  desteklenmeleri  konusunda  gerekli girişimler  ve çözüm bir an önce üretilmelidir.” dedi.

“TÜRKİYE  BUNU  EN KISA  ZAMANDA ATLATACAKTIR.”

Türkiye’nin  yaşanan  Korona  Virüsünü de atlatacağını ifade eden  Anavatan  Ödemiş İlçe  Başkanı  İbrahim Ethem  Canıdar “Türkiye  büyük bir ülke  geçmişte  bir takım  vadeler atlatmış  bir ülkedir. Ve bu  Virüs  salgınını da atlatacaktır.  Bu  konuda  yeterki    ilgili  kişilerce   yapılan uyarılara herkes  uysunlar.   Gerekli  önlemler ve  tedbirlerin alınması  da ülkemizde  yaşayan  her vatandaşlarımız  için önemli  olduğunu  düşünüyorum.Bundan  sonra da  buradaki mesajım “EVDE  KAL ÖDEMİŞ!  EVDE KAL TÜRKİYE!”  Olan sloganımı  herkese  gönderiyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ