Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Demokrat Partinin En Yaşlı Üyesi ve Ödemiş’in İlk Terzisi Halil Yılmaz Yaşamını Yitirdi

Reklam

Ödemiş Demokrat  Partinin  97  yaşındaki  en yaşlı üyesi  olan  aynı zamanda  Ödemiş’in ilk  terzi esnaflarından  olan   Demokrat  Partili  Halil  Yılmaz’ın  yaşamını yitirmesi  Yılmaz ailesinde  ve sevenleri arasında  büyük üzüntü  yarattı.

DP İZMİR İL BAŞKAN YARDIMCISI  MUTAHHAR ATEŞ “HALİL YILMAZ PARTİMİZİN EN KÖKLÜ ÜYELERİNDENDİ”

Demokrat  Parti İzmir  İl Başkan yardımcısı  Mutahhar  Ateş  partisinin  en yaşlı üyesi  olan Kaymakçılı Halil Yılmaz’ın ölümünden duyduğu  üzüntüsünü  dile  getirdi.

Ateş “Halil Yılmaz  amcamız   Demokrat Partiyle özdeşleşmiş  ve aynı  zamanda  partimizin   merhum  Menderes zamanındaki  sürecinden bu güne kadar her zaman  sağlığı el  verdiği  sürece de  her daim  partimize gelerek desteğini  göstermiştir.  Bunun  yanında Yılmaz amcamız ilçenin  en eski terzileri arasında  bulunan  aynı  zamanda ilçenin  sevilen  esnafları arasında bulunuyordu.  Son aylarda  yaşanan  Korona  Virüsü nedeniyle de,  bir takım kurallar çerçevesinde ebedi hayata  uğurlanan  ve aynı  zamanda  partimizin  en eski üyesi Halil Amcamızın  cenaze törenine maalesef  katılamadık.  Ama her zaman   onun için duamızı  eksik etmeyeceğiz.” dedi.

YILMAZ’IN CENAZESİNE KATILAN  KAYMAKÇI  ESKİ  BELEDİYE  BAŞKANI HALİL GÜLER “KAYMAKÇIMIZIN İLK TERZİLERİNDEN  HALİL  AMCAMIZI  KAYBETTİK.”

Kaymakçı Mahallesinin ve Ödemiş spor’un  eski başkanı Halil  Güler “Kaymakçı  mahallesinin  en eski    ve ilk terzilerinden  Halil  Yılmaz’ı kaybetmenin  büyük bir üzüntüsünü  yaşıyoruz.   Yaşadığımız  Korona  virüsü  nedeniyle  az  sayıda  katılmak  zorunda kaldığımız  ve  Kaymakçı da  yapılan cenaze töreninde  Halil  Yılmaz  amcamız için son dualarını  ihya ettik.    Kendisi  aynı  zamanda  iyi bir partiliydi.  Demokrat Partiye  olan sevgisiyle  uzun  yıllar bu sevgisini  her zaman  belli ederdi. Ölümünden  çok büyük üzüntü duyduk.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ