Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Efe Dağcılar “Yeniden Güzel Günler İçin El Eleyiz”

Reklam

Türkiye’nin de, içinde bulunduğu  Korona virüsü  nedeniyle  sürecin yaşandığına dikkat çeken  Ödemiş  Efe  Dağcılık Başkanı  Mehmet  Taşlı “Dünya ülkelerinde ve ülkemizde de,   Korona virüsü nedeniyle  zor bir süreçten  geçmekteyiz.  Evde yada işinin  başında, bu günleri atlatmaya çalışan birer  Doğasever olarak azla yetinmeyi  doğa da, olmanın keyfini doğanın bizlere sunduğu güzellik  ve bereketin farkını tüketim toplumunun, dayatmalarına karşı gelmeyi çoktan öğrendik. Ve bir çoğumuz bu günlere karşı  gelmeyi çoktan öğrendik ve bu süreç içinde, desteğe ihtiyacı olabilir. Biz hep “BÜYÜK BİR AİLEYİZ” deriz. Bu büyük ailenin bu zor günlerde birbirine daha yakın olması gerekir. Hemen her sektörden çalışanları olan siz üyelerimiz ile el ele verdiğimizde, birçok kişinin “Derdine Derman, Çaresizliğine Çare” olabiliriz.Burada hemen her birimize görev düşüyor. Kulübün yöneticileri olarak kendi aramızda yaptığımız görüşmeler sonucu, Sizlerden ricamız, üyelerimizden ve katılımcılarımızdan ihtiyaç sahibi olanlar ile temasta olmaları ve gerektiğinde bizleri bilgilendirmeleri,yalnız yaşayan üyelerimizin sıkıntıları konusunda bizi bilgilendirmeleri,işini kaybetmiş ve maddi sıkıntı içinde olan üyelerimiz varsa kendisi veya diğer üyelerimiz tarafından bize iletilmesi, hasta, 65 yaş üstü ve bakıma muhtaç olan üyelerimiz konusunda tarafımıza bilgi aktarılması uzun süre haber alınamayan arkadaşlarımız ile iletişimde olunması ve olumsuz durumların bizlerle paylaşılması,

Tüm bu konuların titizlikle ve arkadaşlarımızı rencide etmeden yapılabilmesi için genelden bilgilendirmeler yerine bizimle özelden paylaşılması da çok önemlidir. Bu nedenle bu tür konular için doğrudan aşağıdaki numaraları arayarak bilgi vermenizi rica ederiz.

Uzun sürse de bu günler geçecek ve yeniden hasretle beklediğimiz doğaya çıkacağız. Mühim olan bu günlerden ders almak ve farkında olarak bu günleri atlatmaktır.
Sağlıkla, Evde Kal ÖDEMİŞ VE TÜRKİYE…”dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ