Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerinin Yanında

Ödemiş Ticaret Odası Üyelerinin Yanında

Ödemiş Ticaret Odası Covid-19 kapsamında yapılan çalışmalar ile üyelerinin yanında yer almaya devam ediyor. Bakanlıklar tarafından alınan güncel kararları  sosyal medyada ve sms yolu ile paylaşarak üyelerini sürekli bilgilendiriyor. Ödemiş Ticaret Odası internet sitesinden alınan e-belge ile de üyeler odaya gelmeden istedikleri evrakları alabilmekte.

Ödemiş Ticaret Odası Rıfat Eriş yaptıkları çalışmalar ile ilgisi şu şekilde bilgilendirdi.

“Covid- 19 nedeniyle Ödemiş Ticaret Odası olarak gerekli önlemleri alıyoruz. Üyelerimize hizmet etmeye de devam ediyoruz. Her sektörden üyelerimizi arayıp, içinde bulunduğu durumu, herhangi bir problemi olup olmadığını ve bu durumla ilgili önerilerini alarak, Bakanlık’lara ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bu bilgileri iletiyoruz. Bakanlıkları alacak oldukları tedbirler konusunda doğru bilgileri ulaştırarak, karar alma sürecini hızlandırmaya çalışıyoruz.

Üyelerimize her zaman karşılaştıkları sıkıntılar ile ilgili bizlere ulaşıp bilgi vermelerini istiyoruz. Her türlü aksaklıkları bildirerek çözüme ulaştırmak bizim asli görevimiz. Bu kötü günlerde ticari hayatın en az etkilenerek çıkması için elimizden gelen her türlü gayreti gösteriyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ