Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Genç Esnaflardan Örnek Davranış

Reklam

Ödemiş’te Geçtiğimiz günlerde Zafer Mahallesi Ortaç Sokak Kültür Park mevkiinde hizmete giren lezzet Diyarı Pide Çorba Kebap Salonu’ndan örnek bir davranış gerçekleşti.

Ödemişli Mustafa Demir ve İbrahim Doğramacı adlı iki genç girişimcinin açtığı iş yeri içinde bulunduğumuz bu zor günlerde sağlık çalışanlarının yanında oldu.

ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİNDE GÖREVLİ  700 PERSONELE İKRAMDA BULUNDULAR.

Ödemiş Devlet Hastanesi de çalışan sağlık personeline öğle yemeği ikramında bulunan Genç Girişimciler Ödemiş Devlet Hastanesinde görevli  700 personele ikramda bulunarak örnek teşkil ettiler.

Ülke olarak coronavirüs ile ücadele İçinde bulunduğumuz şu günlerde dayanışmanın en güzel örneklerinden birini gösteren Lezzet Diyarı Pide Çorba Kebap Salonu paket servisi ile de Ödemişlilerin hizmetinde.

İşletme sahiplerinden Mustafa Demir, ülkemizin içinde bulunduğu böyle şimdi zor bir dönemde sağlık çalışanlarına karşı Teşekkür edip destek vermek istediklerini dile getirerek böyle bir etkinlik düşündüklerini kabul ettikleri içinde Ödemiş Devlet Hastanesi baştabipliği ne ve tüm çalışanlarına teşekkür ettiklerini söyledi.

Demir; “Ülke olarak coronavirüs ile büyük bir mücadele içerisindeyiz. Bizde Lezzet Diyarı Çorba Pide Kebap Salonu olarak Kısa bir süre önce hizmete başladık. İçinde bulunduğumuz bu zor süreçte en çok mücadele eden sağlık çalışanlarımıza bir teşekkür ederek öğle yemeği ikramında bulunmak istedik. Bu düşüncemizi de Ödemiş Devlet Hastanesi baştabipliği ile görüştük kendilerinin de uygun görmesinin ardından Cuma ve Pazar günleri hastanemizde görevli tüm sağlık çalışanlarına öğle yemeğimizi ikram ettik. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Görevlerinde başarılar diliyoruz. İnanıyoruz ki hep birlikte bu süreci atlatıp güzel günlere yeniden döneceğiz. Lezzet Diyarı olarak paket servisimiz ile Ödemişli hemşerilerimizin sürekli olarak hizmetindeyiz. Bu süreçte Bizlerde vatandaşlarımıza “Evde kalın, Sağlıklı kalın, siz isteyin Biz getirelim” diyoruz herkese sağlıklı günler” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ