Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beydağ Pazarında Koronavirüs Önlemleri

Reklam

Beydağ  İlçesinde  her  hafta kurulan  Perşembe Pazarı  öncesinde  Beydağ  Belediyesi tarafından  İlçenin  farklı  giriş noktalarına  gerekli   sağlık  önlemi  konusunda çalışmalar  Belediye  ekiplerince alındı.

Beydağ   Belediye Başkanı  Yılmazlar “Hemşehrilerimizin temel gıda ihtiyaçlarını karşıladıkları Semt Pazarı’mızda ücretsiz maske dağıtımı yapıyoruz. Dezenfeksiyon noktaları kurduk. Gereken her türlü tedbiri sıkı bir biçimde takip ediyoruz. Buradaki  en büyük  amacımız  Beydağlı  hemşerilerimizin  yaşanan  Korona  Virüs  salgınından hiçbir şekilde etkilenmemeleri  için elimizden gelen gayreti  gösteriyoruz.  Bu anlamda  Belediye  ekiplerimizin bir  bölümü   temel gıdaların dağıtımını  gerçekleştirirken,  Pazar yerinde de yine  vatandaşlarımızın  sağlığını  düşünerek  Beydağ belediyesi  olarak her türlü  gerekli önlemleri  alıyoruz” dedi.

BEYDAĞ DA  GÜN  BOYUNCA  ÇALIŞMA

Beydağ’da semt pazarı girişinde Zabıta görevlilerince, ateş ölçümleri yapılan vatandaşlar dağıtılan maskeleri takarak alışverişlerini yaptı.

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında, ilçedeki semt pazarlarına giden vatandaşlar için bir dizi tedbirler alındı. Beydağ Belediyesi Zabıta Amirliği tarafından semt pazarlarında korona virüs ile mücadele kapsamında, pazar girişinde dezenfektan istasyonu oluşturuldu. Vatandaşlara maske dağıtılıp, ateşleri ölçüldükten sonra pazar girişine izin verildi. Ekipler, pazar esnaflarını da sosyal mesafeye uyulması, maske ve eldiven takılmaları konularında sürekli uyarılarda bulundu.

“YAPILAN ÇALIŞMALARIN HEPSİ BEYDAĞLI  HEMŞERİLERİMİZ İÇİN”

Beydağ Belediye Başkanı Feridun  Yılmazlar  “Belediye olarak genelgeler doğrultusunda salgın ile mücadelemizi tüm kurum ve kuruluşlarımızın işbirliği ile sürdürüyoruz. Belediye hizmet binamızda olduğu gibi semt pazarlarımızda da vatandaşlarımız için el dezenfektan istasyonu oluşturduk. Pazara gelen vatandaşlarımıza maske dağıtıyoruz,  ateşleri ölçüldükten sonra pazar girişine müsaade ediyoruz. Belediye olarak biz vatandaşlarımızın sağlığı için sahadayız. Hemşerilerimizden zorunlu olmadıkları sürece evlerinde çıkmamalarını istiyoruz” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ