Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Demirezen, Polislere Çiçek Dağıttı

Reklam

Her yıl  6-10  Nisan  tarihlerinde, kutlanan   Polis  Haftası nedeniyle  Bayındır  Belediye Başkanı  Uğur  Demirezen  Bayındır  Emniyet  Teşkilatını  Çiçeklerle  Donattı.

Demirezen “Bilindiği gibi her yıl   6-10  Nisan  Polis  Haftası  olarak ülkemizde  kutlanmaktadır. Her  il ve ilçelerde kendi  görev ve sorumluluk alanında yıllarca güvenliğimizin teminatı olan, Polis Teşkilatı, yaşadığımız son günlerde, virüs salgınıyla boğuşan ülkemizde sağlığımızın da güvenliğinin bekçisi olarak, özveriyle mücadele etmektedirler. Bir kez daha gördük ki ülkemizin en etkin ve sosyal organlarından biri Polis Teşkilatımızdır. Eğer bugün bizler  evimizde  rahat bir şekilde uyuyorsak  Polis’in    görevini  yapmasıyla  güvenliğimiz  sağlanmaktadır.

Bu vesileyle önce fedakarlıklarından dolayı, polislerimizi teşekkür eder, ardından polisimizin Polis Haftasını kutlarım. Polisimiz  bugün  bile  normal   asayiş, trafik ve çeşitli çalışmalarının  yanında  ülkemizde  yaşanan   Korona  Virüs  salgınına  karşı  her  türlü  çalışmasını  gece ve gündüz  sürdürmektedir. Bu anlamda  tüm Emniyet  teşkilatımızın  Polis haftasını  kutluyorum. Ayrıca  bugüne  kadar görevi  başında şehit olmuş tüm  Polis  şehitlerimize de Allahtan  Rahmet Diliyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ