Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yeşiltaş Kızılay’ın Giyim Kutusuna Vatandaşlardan Destek İstedi

Reklam

Ödemiş  Hürriyet Mahallesinde  kurulan Kızılay  Giysi  kutusuna  vatandaşların duyarlılığını isteyen  Hürriyet  Mahallesi  Muhtarı  Recep  Yeşiltaş verilen  her giysinin   ihtiyaç  sahiplerine  ulaştırılmasının önemli  olduğunu ifade etti.

YEŞİLTAŞ “KIZILAY  BU KONUDA SOSYAL  SORUMLULUK  PROJESİNİ  YERİNE  GETİRİYOR”

Ödemiş  Hürriyet  Mahallesi  Muhtarı Recep  Yeşiltaş “Bu çalışma kapsamında halkımızın kullanmadığı ikinci el kıyafetlerini toplama kutuları vasıtası ile toplayarak, giyilebilir olan tekstil malzemelerini, gerekli proseslerden geçirdikten sonra yardıma muhtaç olan insanlara bilabedel dağıtmak suretiyle sosyal fayda değeri oluşturmayı hedeflemektedir.

Ayrıştırma sonrası kullanılamaz durumda olan tekstil malzemelerinin ise geri dönüşüme kazandırılmak üzere satışı yapılarak elde edilecek olan gelir ile projenin devamını sağlamak ve de Kurumumuzun diğer yardım faaliyetlerinde destek olunması öngörülmektedir. Onun  için  ne kadar  Kızılay’a  bu konuda  destek olunursa  hele  hele  böyle  zorlu  günlerde  ihtiyaç  sahibi  vatandaşlarımız adına  önemli bir katkı olacaktır.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ