Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kayaköy Halkından Yağ Desteği

Reklam

Ödemiş Belediyesi tarafından   65 yaş üstü  vatandaşlara  ve  ihtiyaç sahibi vatandaşlara  yemek  desteği  sağlarken, Ödemiş  Belediyesine  bir  destek de Kayaköy  Mahallesi sakinlerinden geldi.

Kayaköy Mahalle  sakinleri Çorbada  Bizimde  Tuzumuz  Bulunsun diyerek  Ödemiş Belediyesinin  yaptığı yemeklere  zeytinyağı bağışladılar..

ERİŞ “BİZ  BÜYÜK BİR AİLEYİZ”

Kayaköy  Mahallesi sakinlerinin  bu desteği karşısında   mahalle  sakinlerinin  verdiği yağ  desteğine  değinen Ödemiş  Belediye Başkanı Mehmet  Eriş  “Ödemiş Belediyesi  olarak bilindiği  üzere her gün  çeşitli adreslere  yemek  dağıtımı yapıyoruz.
Her gün ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza sıcak yemek sunan mutfağımıza Kayaköylü hemşerilerimiz zeytinyağı ve erzak desteğinde bulundular. Önlemlerimizi eksiksiz alırken hemşehrilerimizi asla yalnız bırakmayacağız. Buradaki ifade  şunu anlatmaktadır. Bizler gerçekten  büyük bir aileyiz.  İşte  Kayaköylü   hemşerilerimizin   kendi imkanlarından kısarak  bizlere  ihtiyaç  sahipleri  için yaptığımız  yemek  desteğine  böyle  bir jest  yapması  bizleri sevindirmiştir. İşte  burada  toplumun  ne kadar  duyarlı  olduğu bir kez daha ön plana  çıkmaktadır.” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ