Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Dayanıklı, Korona Virüs Kurbanı Oldu

Reklam

Ödemiş Devlet  Hastanesinde  uzun  yıllar görev yapan Üroloji uzmanı operatör  doktor  Nihat  Dayanıklı’nın  tedavi  gördüğü  İzmir 9  Eylül Tıp Fakültesi  Hastanesinde  yaşama  veda etmesi  ailesi  başta olmak üzere  sevenleri  ve  meslektaşları arasında  büyük üzüntü  yarattığı  bildirildi.

Ödemiş Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar görev yapan, Ege Tıp Fakültesi Üroloji kliniği Başasistanı Op. Dr. Nihat Dayanıklı  yaklaşık  3 haftadır Corona Virüs nedeniyle tedavi gördüğü 9 Eylül Tıp Fakültesi hastanesinde vefat etmesi  büyük bir üzüntü yaratırken. Tedavisi aynı hastanede devam eden, eşi Eczacı Sibel Dayanıklı’nın tedavisinin aynı  hastanede sürdüğü   ve  durumunun  tam  olarak netlik kazanmadığı  tedavi  sürecinin  devam  ettiği  bildirildi.

Ödemiş  Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş  Dayanıklı’nın ölümünden  duyduğu üzüntüyü dile  getirdi. Eriş “Önceki yıllarda kentimizde başarıyla görev yapmış olan Op. Dr. Nihat Dayanıklı’nın Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat ettiği haberini derin bir üzüntü ile öğrendim. Doktorumuza Allah’tan rahmet, tedavisi devam eden kıymetli eşine acil şifalar, evlatlarına ve sevenlerine de sabır ve başsağlığı diliyorum.” Dedi.

Haber :  Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ