Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yeni Pazar Yerinin Kuraları Çekildi

Reklam

Ödemiş’te her hafta  Çarşamba  günleri açılması  planlanan Zafer Mahallesi  Pazaryerinin kuraları  için gerekli çalışmalar  başlatıldı.

“ADALETLİ BİR ŞEKİLDE KURALAR ÇEKİLDİ.”

Zafer Mahallemizde Şeker Camii yanında kurulacak  yeni pazar için kura çekimini Gıda Maddeleri Odası Başkanı Hülya Çavuş, Zafer Mahallesi Muhtarı  Mehmet Karaceviz ve  pazarcı  esnaflarının katılımı ile  gerçekleştirildi.

Ödemiş  Bilumum Gıda Maddeleriyle  Uğraşanlar  Odası Başkanı  Hülya Çavuş “Ödemiş’te  yeni  bir  Pazar yeri  olan   Zafer Mahallesinin  Şeker  Camii  ön  tarafında  hizmete  başlamıştır.  Burada  amacımız  esnaflarımızın  yeni  Pazar yeri  kuraları çekilirken,  şeffaf ve tarafsız  kimsenin  hakkı  yenilmeden  gerekli kuralar çekilmiştir. Tüm pazar yerlerinde hijyen kurallarına eksiksiz uymamız, sosyal mesafeye dikkat etmemiz ve alışverişi mümkün olan en kısa sürede tamamlayıp evlerimize dönmemiz hayati önem taşıyor. Bundan  sonra da  bizler  açılan tüm  Pazar yerlerinde  gerekli  çalışmalarımızı sürdüreceğiz.    Oda  olarak  hangi pazarcı  esnafımızın  sorunu  olursa onların yanında olmaya ortaya  çıkan  sorunlarda çözüm  bulmaya çalışacağız.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ