Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz’a Yeni Pazar Yeri

Reklam

KİRAZ’DA YENİ PAZAR YERİ İÇİN  PAZARCILAR YERLERİNİN  BELİRLENMESİ İÇİN KURA ÇEKİMİNİ BEKLİYORLAR.

Ödemiş ve Kiraz İlçelerinde  yeni Pazar yerleri için belediyeler  tarafından  yer oluşumu  sağlanırken Ödemiş’te   Belediye tarafından  Zafer Mahallesine yeni bir Pazar  yeri  pazarcı  esnafların  kuralarını çekmesiyle  yerlerine  kavuşmuştu.

KİRAZ’DA PAZAR AÇAN ÖDEMİŞLİ ESNAFLAR “KİRAZ BELEDİYESİNDEN  KURA ÇEKİMİ İLE  KALICI YERLERİMİZİN   BELİRLENMESİNİ  BEKLİYORUZ”

Kiraz ilçesinde  daha  önceden  Kiraz Veterinerlik Fakültesi  yanındaki  yerde  pazarlarını açan  Pazarcı  esnafları  Kiraz Belediyesinin   korona  virüs  önlemleri  kapsamında   yeni bir yer  belirlemişti.

Kiraz  Belediyesi yeni Pazar yerinde  alt  yapı çalışmalarını  tamamlarken yeni  oluşan  Pazar yerinin   hazırlıklarını  Cuma  gününden önce  tamamlama çalışmalarını  aralıksız  olarak sürdürüyor.

Ödemiş İlçesinden Kiraz İlçesindeki Çarşamba  pazarında bu kez  Cuma  Günü (bugün) pazarın açılacağı  duyuruldu. Çok  sayıda pazarcı  esnafı  sabahın erken  saatlerinden başlayarak  Kiraz ilçesindeki  pazarlarını açmak için de hazırlıklarını  sürdürürken, Ödemişli  pazarcı  esnafları “Kiraz Belediyesinin yeni bir Pazar  yeri oluşturması  güzel  bir çalışma  olduğunu  düşünüyoruz. Kiraz Belediyesine de bu yönde  teşekkür ediyoruz.  Ancak bizler  burada Ödemiş İlçesinde Zafer Mahallesinde geçtiğimiz  günlerde  olduğu  gibi  kura çekimi  yapılarak  hiçbir pazarcı  esnafının  asla mağdur edilmeden  gerekli uygulamaları  bekliyoruz. Bu  işlev  aslında  Türkiye  genelinde  bakıldığında  tüm  belediyelerde  Pazar yerlerini  kura ile belirlemektedirler.  Kiraz  İlçesinde  en kısa  süreçte  bu uygulamanın  hayata  geçmesini  bekliyoruz.  Önemli olan  hiç kimsenin  asla  haksızlığa  uğramadan  kuralarını  çekilerek   kalıcı  Pazar yerlerine  kavuşması  yönündedir.” Dediler.

Haber : Turgay Konuralp 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ