Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Miniklerden Kiraz Emniyet Müdürlüğüne Sürpriz Ziyaret

Reklam

10 Nisan Polis Gününde Kiraz  Ana Okulunda 5 Yaş A ve B Sınıfı öğrencileri Kiraz Emniyet Müdürlüğü Polisleri ve Tüm Polislere bu zor süreçte moral olması için video hazırladı.

Bu video Kiraz Emniyet Müdürlüğünün dikkatini çekti ve buna karşılık olarak onlarda bir sürpriz yaptı. Bu etkinliği hazırlayan 5 Yaş A Okul Öncesi Öğretmeni Ayşe Kazancı Çetinkaya, 5 Yaş B Okul Öncesi Öğretmeni Erengül Samsa Okul Müdürü Volkan Gümüş’e temsilen plaketlerini taktim etti.

 Kiraz İlçe Emniyet Müdürü Faruk Kıran; Miniklerimizin bu etkinliğinin Kiraz Emniyet Teşkilatına bu zorlu süreçte büyük moral verdiğini süreç sonlandığında da miniklerimizle ayrıca buluşmak istediğini belirtti. Onlara ayrı bir sürprizi olduğunu da sözlerine ekledi. Okul  Öğrencileri “Bu nezaket dolu davranışlarından dolayı Kiraz Emniyet Müdürümüz Faruk Kıran’a Tüm Kiraz Emniyet Müdürlüğü Personeline Etkinlikte Emeği Geçen Okul Öncesi Öğretmenlerimize ve Etkinliğin En büyük Mimarı 5 Yaş A ve B Öğrencilerine Velilerine Kiraz Anaokulu Olarak Teşekkür Ederiz.” dileklerinde  bulundular.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ