Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Zafer Mahallesine Yeni Park Hizmete Giriyor

Reklam

Ödemiş Zafer Mahallesine  Ödemiş  Belediyesi tarafından yapılan yeni bir  parkın önümüzdeki  günlerde  hizmete  gireceği  bildirildi.

ERİŞ “MAHALLE AYRIMI YAPMADAN EŞİT HİZMET ANLAYIŞINI SÜRDÜRÜYORUZ.”

Ödemiş  Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş “Zafer  Mahallesi’nde çalışmaları devam eden parkımızda bir gün hep birlikte çaylarımızı içeceğiz, çocuklarımız cıvıl cıvıl oyunlarını oynayacak. Ama şimdilik evde  kal  , sağlıklı kal temennisini değerli  hemşerilerimizle Birlikte nice, sağlık   dolu baharları paylaşacağımıza olan sonsuz inancımızla kentimize yeni soluk alma alanları kazandırıyoruz.  paylaşmak istiyorum.

Bizler  Ödemiş  Belediyesi olarak  hangi mahalle  olursa  olsun ilçemizde  o mahalle  veya  bu mahalle  demeden  hizmet aşkıyla  çalışmalarımızı aralıksız  olarak sürdürüyoruz.” Dedi.

Mahalle  Muhtarı Karaceviz  yeni  yapılan parkın mahalle sakinleri adına iyi bir hizmet  olduğunu  vurgulayarak “Gün  geçtikçe gelişen ve büyüyen  Zafer Mahallesine yeni  bir parkın hizmete girecek olması  mahalle  sakinleri adına  iyi bir hizmet  olacağını  düşünüyorum.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ