Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tire Belediyesi’nden Yardımlara Devam

Reklam

TİRE BELEDİYESİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞININ 2. HAFTASINDA DA VATANDAŞIN YANINDA

11/12 Nisan tarihlerinde İçişleri Bakanlığı genelgesi gereğince uygulanan sokağa çıkma yasağında vatandaşın hizmetinde olan Tire Belediyesi ikinci haftada da yardımlara devam ediyor.

Tire Belediyesi Aş Evinde pişirilen yemekler yaşlı, kimsesiz ve durumu iyi olmayan vatandaşlara ulaşırken, gıda ve temizlik kolileri de ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmaya devam ediyor. Ayrıca geçen hafta olduğu gibi bu haftada ücretsiz ekmek dağıtımı yapılıyor.

YARDIMLAR TEK TEK ADRESLERE TESLİM EDİLİYOR

Muhtarlar tarafından verilen isim listesi, belediye personeli tarafından tespit edilen adresler, bireysel olarak belediyeye başvurarak yardım talep eden, ihtiyaç sahibi olduğu Sosyal Yardımlaşma Vakfı çalışanları ve Tire Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince teyit ettirilen vatandaşların adreslerine yardım kolileri tek tek teslim ediliyor.

TİRE HALKININ HEDİYESİDİR

Gıda ve temizlik kolilerinin üstünde ise daha önce olduğu gibi “Tire Halkının Hediyesidir” yazıyor.

Kolilerin üzerinde bulunan “Tire Halkının Hediyesidir ” yazısı ve yapılan yardımlar ile ilgili açıklama yapan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ” Tire Belediyesi, Tire Halkının belediyesidir. Biz, bir kısmı vatandaşımızın vergileriyle oluşan belediye bütçemizden bu imkanları sağlıyoruz. Bir nevi Tirelilerden aldığımızı yine ihtiyaç sahibi Tireli vatandaşlarımıza veriyoruz. Ayrıca bu hayır işinde Tireli hayırseverlerin katkıları da yadsınamaz, onlara burdan tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Ramazan ayı öncesinde de yardımlarımıza devam edeceğiz” dedi.

Haber : Cengiz Türkavcı

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ