Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Çocuk Başkan Görevi Devraldı

Reklam

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliklerinde başkanlık koltuğunu Çağan Efe Dinlemez’e bıraktı.

İlkokulu öğrencisi Çağan Efe Dinlemez makamı Salih Atakan Duran’dan temsili olarak devraldı. Korona virüs tedbirleri kapsamında bu yıl 23 Nisan’ı okul, stat ve meydanlarda kutlayamayacaklarından dolayı üzgün olduğunu ifade eden Çocuk Başkan “23 Nisan akşamı saat 20.30’da tüm Tirelileri bizim için balkon ve camlarda İstiklal Marşımızı okumaya davet ediyorum” dedi.

Çağan Efe Dinlemez’e 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hediye paketi takdim eden Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran “23 Nisan, Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Egemenlik ateşini yaktığı, bağımsızlığa ulaşmak için başlattığı mücadelenin en önemli adımıdır. Atamız Türkiye Büyük Millet Meclisinin açıldığı 23 Nisan’ı geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklara armağan etmiştir. Meclisimizin açılışının 100. Yılında tüm çocuklarımızın gününü kutluyor, yüzüncü yıl onurunu ve sevincini onlarla paylaşıyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi minnetle anıyorum” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ