Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Son Hazırlıkları Tamamlanıyor

Reklam

Ödemiş’te  Kuvvetli Mahallesinde,  bulunan    bölgesindeki  öğrencilere  hizmet vermesi  beklenen “ Ödemiş Mesleki  ve  Teknik  Anadolu  “   24  Derslik   yeni  okulun  binasının  büyük bir bölümünün  tamamlanmasının  ardından   okul’un  Ödemiş İlçe Milli  Eğitime  devredilmesi için  hazırlıkların  sürdüğü  bildirildi.

KUVVETLİ  MAHALLESİNDE  MODERN   EĞİTİM  BİNASININ     MİLLİ  EĞİTİME  DEVREDİLMESİ İÇİN BAZI   EKSİKLİKLERİN  TAMAMLANDIĞI   BİLDİRİLDİ.

Ödemiş’in Kuvvetli  Mahallesinde  modern  bir eğitim binası  olarak hizmete  girmesi  beklenen  binanın  bir an önce  bitirilmesiyle birlikte  bölgeye  güzel bir hareketlilik  kazandıracağını  ifade eden  Kuvvetli Mahallesi  esnaflarından  Mutahhar  Ateş “  Son yıllarda  nüfus  bakımından artış  olan Kuvvetli mahallesine  böyle  modern bir  okul’un hizmete  girecek  olması  bölgemiz  adına  önemli  bir  eğitim  hizmeti  olacağına inanıyoruz. Bina  son  derece   güzel bir şekilde tamamlanması  hazırlıklarının tamamlandığını  görüyoruz.” Dedi.

Ödemiş’in Kuvvetli Mahallesinde 24  Derslik   Ödemiş  Mesleki ve Teknik  Anadolu Lisesinin  toplamda 6323  Metrekare alanda inşaa edildiği  bildirildi. Muhtemel  olarak  binanın  önümüzdeki Eylül  ayında  eğitim hayatında hizmete  girmesinin  planlandığı  bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ