Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

ÖDEMİŞ’TE FARKLI 23 NİSAN BAYRAMI COŞKUSU YAŞANDI

Reklam

    23  Nisan  Ulusal ve  Egemenlik Bayramı kapsamında, Ödemiş Belediyesinin düzenlediği etkinlik  renkli görüntülere  sahne oldu.

  Ödemiş’te ilk olarak Belediyenin  hopörlerinden çocuk şarkılarının çalınmasının ardından İlçenin  en  hareketli    Saraçoğlu Caddesinde,  havadan Türk  Bayraklı  Paramotor eşliğinde  Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet  Eriş  ile birlikte Belediyenin daire amirleri  ve bazı personeli kısa bir yürüyüşte   balkonlarda  bulunan  vatandaşları  selamlardılar.

 ÖDEMİŞ  BELEDİYE BAŞKANI ERİŞ “   NASIL  DAHA ÖNCE  2 BİN  KİŞİYLE ZEYBEK OYNADIYSAK  HASTANE   CADDESİNDE PARAMOTORLARLA TÜRK  BAYRAKLI BİR UÇUŞ VE  DİĞER ETKİNLİĞİMİZLE GENE DE  23 NİSAN COŞKUSUNU  YAŞADIK.”

  Ödemiş Belediye  Başkanı  Mehmet  Eriş   Ödemiş  Kent  Gazetesi muhabirine açıklama yapan Başkan Eriş “ Sokağa çıkma yasağı olduğu için, insanlarımızın 23 Nisan coşkusunu yaşamaları için22 nisan da  yaptık. Daha önce 2 bin zeybeğimizin, toplu olarak zeybek oynadığı hastane caddemizde, paramotorlarla Türk bayraklı bir uçuş gerçekleştirdik. İnsanların dikkatini bugünün bayram olasının önemini vurgulamak adına böyle bir sergileme yaptık. Dileriz ki 100. Yıla daha sonraki günlerde, korana virüsünü ülkemizden, Dünyamızdan kovaladıktan sonra gereği gibi çocuklarımızla el ele şenlik içinde kutlamayı umut ediyoruz. “dedi.

  Ödemiş’te  gerçekleştirilen  23  Nisan  Bayramı  etkinliği  çerçevesinde  sosyal mesafeye  uyularak  Saraçoğlu  Caddesinde  Paramotor eşliğinde bir yürüyüş gerçekleşirken, Saraçoğlu Caddesinde vatandaşlar  ve çocuklar evlerinin balkonlarında Türk  Bayraklarını  sallayarak 23 Nisan  Bayram  coşkusunu   evlerinde yaşadılar.

 Haber : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ