Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Beydağ’ın Modern Projesi Yılmazlar’ın Takibinde

Reklam

Beydağ’da İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılacak olan kapalı pazar yeri ve düğün salonu projesi için önemli bir adım daha atıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin yapımını üstlendiği projenin hayata geçmesiyle birlikte ilçenin önemli eksikleri giderilmiş olacak.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar “Büyükşehir Belediyemiz ile ortaklaşa hayata geçirecek olduğumuz Kapalı Pazaryeri ve Düğün Salonu projesinin kadastro işlemleri için Ödemiş Kadastro Müdürlüğü tarafından dosya kontrolleri ve yerinde kontroller yapılarak yeni tesis için en büyük aşamalardan biri daha gerçekleşmiştir.” dedi.

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, önümüzdeki süreç içinde daha önemli aşamalara gelineceğini belirtti. Beydağ halkına konuyla ilgili bilgi veren Başkan Yılmazlar, “Cumhuriyet Mahallesi’ndeki halen kullanılmakta olan pazaryerine inşa edilecek olan binada, bodrum katına Otopark, zemin katına Pazaryeri, 1. katına yaklaşık 450 kişilik Düğün Salonu ve 2. katına Sosyal Tesisler yer alacak.” dedi.

ÖNEMLİ PROJE

Projeyi, ilçenin önemli eksiklerini gidereceği için önemsediklerini ifade eden Yılmazlar, pazar yeri ve düğün salonu konularında yaşanan sıkıntıların çözümlenmiş olacağını vurguladı.

Yılmazlar, “Modern bir yapıda olacak olan düğün salonu da düğün ve sünnet gibi etkinlikler için vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Büyükşehir Belediye Başkanımız Tunç Soyer’e, bu hizmetlerinden ötürü ilçe halkım adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ