Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Halk Eğitimi Merkezinden Maske Desteği

Reklam

Dünya ile birlikte Ülkemizde Covid-19 virüsü salgınına maruz kalmasının ardından. Coranavirüs ile mücadele çalışmaları seferberlik şeklinde devam etmekte ve olumlu sonuçlar alınmaya başlanmıştır.
Ödemiş Halk Eğitimi Merkezi de  yaşanan  Korona Virüs  salgını  kapsamında,  Ödemiş  adına mücadeleye destek için 29 Nisan tarihi itibariyle “maske” üretimine başladılar..Öğretmen ve usta öğreticilerinin  üretim çalışmalarına idarecilerle birlikte bütün personel katkı sağlamağa  devam ediyorlar.. Üretimler  Halk Eğitimi Merkez binasındaki  atölyede yapılmaya devam ediyor..Maske üretimi planlı bir şekilde devam ederken Sosyal mesafe ve hijyen kurallarına dikkat ederek üretimi yapılan  üretimle ilgili  olarak bazı usta  eğitimciler “ Bu zorlu süreçte  maske  yaparak katkı sağlıyoruz. gerçekleştiriyoruz.Başta öğretmen ve usta öğreticiler  olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Burada  önemli  olan   yapacak olduğumuz  maskelerin  değerlendirilmesi açısından yararlı bir  girişim olduğunu  düşünüyoruz” dediler.

Ödemiş  Halk  Eğitim Merkezi  Müdürü  Mehmet  Bakırlı  bünyesinde usta  öğreticiler  maske  dikimine aralıksız  olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ