Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

BEYDAĞ BELEDİYE BAŞKANI YILMAZLAR “ KORONA VİRÜSE KARŞI 7-24 TAM KAPASİTE ÇALIŞIYORUZ.”

Reklam

  Beydağ Belediye  Başkanı  Feridun  Yılmazlar   korona  virüs salgını çıktığından bu yana   7-24 tam  kapasite  Belediyenin  hizmetlerini  seferber  ettiklerini  dile  getirdi.

  BAŞKAN YILMAZLAR “

 Beydağ  İlçesinde gerek Pazar yerinde    ve gerekse    merkez  ve mahallelerde Covit 19 Virüs  salgınına  karşı  mücadeleyi elden bırakmadıklarını  ifade eden Başkan Yılmazlar “ Beydağ  Belediyesi  olarak ülkemizde  ve bazı  dünya ülkelerinde  olan  Korona  Virüs  salgınına karşı  tam kapasite  çalışmalar  yapıyoruz. Buda  ilçemizde  yaşayan  vatandaşlarımızın  sağlığını  korumak için elimizden  gelen gayreti göstermekteyiz.Önümüzdeki süreçte bu tür tedbirlerimizi almaya devam edeceğiz. Gerçekten ihtiyacı olan vatandaşlarımıza sesleniyorum. Bizi arasınlar yemek ihtiyaçları varsa biz kendilerini ulaşmaya hazırız. Panik yapmayalım ama basit olan tedbirlerin hepsini aksatmadan aralıksız uygulayalım.  Sağlık çalışanlarımızın tümüne teşekkür ediyor ve minnetlerimi sunuyorum. Tamamen ar gücüyle büyük bir fedakarlık göstererek bu arkadaşlarımız çalışıyor. Bazen şiddet gibi davranışlar yaşanıyor ama şu anda farkındayız ki her türlü hizmeti büyük bir özveriyle gösteriyorlar.”dedi.

   BAŞKAN  YILMAZLAR “   TEMENNİMİZ EN KISA  ZAMANDA NORMAL  HAYATA  DÖNMEYİ UMUT EDİYORUZ”

   Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun Yılmazlar  yaşanan korona  virüs  sürecinden normal  hayata  dönülmesini  beklediklerini dile getiren Başkan  Yılmazlar “Dileğimiz bu  süreci bir an önce  atlatır ve sağlıklı şekilde hayatımıza döneriz Umuyorum bu hastalık hiç Beydağ’ımıza uğramadan bir an önce ülkemizden uzaklaşır.Başta Fen İşleri temizlik ekipleri ve Zabıta Amirliğimiz olmak üzere tüm personelimiz duyarlı şekilde Koronavirüs’e karşı çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Zabıta Amirliğimiz Koronavirüs’e karşı alınan tedbirler kapsamında yayınlanan genelgelere yönelik denetimlerine devam ediyor. Koronovirüs önemleri kapsamında evlerinden çıkmaması istenilen 65 yaş üstü vatandaşlarımıza kolaylık sağlamak amacıyla yardıma her zaman hazırlar.En büyük değerlerimiz olan kıymetli büyüklerimizin her zaman yanlarındayız.Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz Koronavirüs’ün engellenmesi amacıyla her gün düzenli olarak eczaneleri, kamu kurum ve kuruluşlarını, toplum sağlığı merkezlerini, aile hekimliklerini ve sokakları  ilaçlama işlemlerine devam ediyor.   Beydağ belediyesi olarak  vatandaşlarımızın  sağlığını  korumak için üstümüze düşeni yapmaya devam ediyoruz.”dedi.

 Haber : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ