Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

“Bu Süreci Birlikte Atlatacağız“

Reklam

İzmir Büyükşehir  Belediye Başkanı  Tunç Soyer’in  danışmanı  Tuncay  Ceylan  Ödemiş İlçesindeki  oda ziyaretlerini aralıksız  olarak sürdürüyor.

Ödemiş  Madeni İşler ve  Demirciler  Odası Başkanı  Erol  Nokta’yı odalarının  hizmet  binasında  ziyaret eden  Büyükşehir  Belediyesi  danışmanı Ceylan  Ödemiş  Bilimum  Gıda Maddeleri  Odasından sonra  Korona  Virüs  süreci  kapsamında  Başkan  Nokta ile karşılıklı  görüş  alışverişinde bulundu.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanımız Sayın Tunç Soyer’in Danışmanı Ödemiş Kriz Koordinatörü Sayın Tuncay Ceylan, “Ödemiş Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Eriş, CHP Ödemiş İlçe Başkanımız Sayın Hamdi Halis ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Şube Müdürlüğü Koordinatörümüz Sayın Hikmet Güriş ilçemizde ki meslek odası başkanlıklarını ziyaretlerde bulunarak yaşadığımız bu süreçte karşılıklı değerlendirmeler de bulunuldu. Tüm oda başkanlarımızı çalışmaların da başarılar dileriz.
Bu süreci birlikte aşacağız. Bundan  sonra da, İzmir’in  ilçelerindeki oda meslek gruplarına ziyaret çalışmalarımız aralıksız  olarak devam edecektir.” Dedi.

İzmir Büyükşehir  Belediyesi  Yerel  Hizmetler  Koordinatörü   Hikmet Güriş “Korona Virüs salgını, kapsamında Büyükşehir’in çalışmaları aralıksız olarak  devam ediyor.  Bu kapsamda  İzmir Büyükşehir  Belediyesi Başdanışmanımız  Tuncay  Ceylan   Ödemiş’te  mesleki  odalara görüşme  ziyaretlerini aralıksız olarak sürdürüyor.” Dedi.

Ayrıca   Büyükşehir  Belediyesi danışmanı  Ceylan  Ödemiş Madeni  İşler  ve Demirciler  Odasından sonra, Ödemiş  Ayakkabıcılar  ve Deri İşleri  İle Uğraşanlar  Odası Başkanı Mustafa Köksoy, Ödemiş  Şoförler   Odası Başkanı  Tahir  Silay ile bir araya geldi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ