Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemişli Öğretmenlerden Sağlık Çalışanlarına Çiçekli Moral

Reklam

  Ödemiş’te  Ana  Okulunda  Öğretmen Gülcan ve  Ödemiş  Zübeyde  Hanım  Mesleki ve Teknik Lisesi  Çocuk Gelişimi  Öğretmenlerinden Fatma  Altay ile birlikte, Ödemiş  Devlet  Hastanesinde  Pandemi  bölümündeki  doktor, hemşire  ve  bölümün  sağlık çalışanlarına çiçek  morali  verildi.

    Yapılan  etkinliğe  Ödemiş  Ana  Okulu  Müdürü  Mahmut  Altay’da eşlik  etti.

  Ödemiş Zübeyde Hanım  Mesleki ve Teknik Lisesi Çocuk  gelişimi  Öğretmenlerinden bu zorlu  süreçte  sağlık çalışanlarının  moralinin  iyi  olması  ve kendilerine bir destek vermek istediklerini  kaydeden  Öğretmen Altay “  Korona  Virüs  Salgını  sürecinde  Türkiye  genelinde  sağlık çalışanlarımız  gerçekten  büyük bir emek sarfetmektedirler. Bizler de Öğretmen  arkadaşım  Gülcan Biçki  ile birlikte   Ödemiş Devlet  Hastanesinin   Pandemi  bölümündeki  sağlık çalışanlarına çiçekle bir moral  vermek istedik.” Dedi.

 Ödemiş Ana  Okulu Öğretmenlerinden  Gülcan  Biçki  Ödemiş  Devlet  Hastanesinde gecesini  gündüze katan  ve hergün   emek veren  değerli  sağlık çalışanlarına moral   vermek için  çiçekle destek  verdiklerini  dile  getiren  Öğretmen  Biçki “   Türkiyenin  her yerinde olduğu gibi ilçemizde  de Ödemiş  Devlet  Hastanesinde  değerli sağlık çalışanlarımız  büyük bir  fedakarlık için de  hastaları için mücadele  veriyorlar. Bizlerde  kendilerine bir nebze olsun  moral verdik.” Dedi.

  Haber : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ