Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Yılmazlar, Engelliler Haftasında Engellileri Yalnız Bırakmadı

Reklam

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, ‘Engelliler Haftası’ nedeniyle ilçedeki engelli vatandaşları yalnız bırakmadı. Koronavirüs salgının yaşandığı bu günlerde Başkan Yılmazlar, ilçedeki engelli vatandaşları evlerinde ziyaret ederek sohbet etti.

Engelli vatandaşların istek ve taleplerini dinleyen Başkan Yılmazlar , her zaman engelli vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini ifade ederek, çiçek ve çeşitli hediyeler verdi.

YILMAZLAR “YETER Kİ YÜREĞİMİZ ENGELLİ OLMASIN”

Beydağ  Belediye Başkanı  Feridun Yılmazlar  “Yalnız bir gün değil, her zaman yanınızdayız. Engelliler Haftası münasebetiyle ilçe merkezinde ikamet eden kardeşlerimizi ziyaret ettik. Engelli kardeşlerimizin hayatın tüm alanlarında varlık göstermelerine yardımcı olma konusunda hepimize önemli görevler düşmektedir. Yeter ki yüreğimiz engelli olmasın. Engelli vatandaşlarımıza ve ailelerine sağlık, mutluluk, huzur dolu bir yaşam diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.

Beydağ’da yaşayan engelli vatandaşlar da, Başkan Yılmazlar ’a kendilerine verdiği önem ve destekten dolayı teşekkür ettiler.

Göreve geldiği ilk günden beri “Beydağ hizmetin en iyisine layıktır, mutlu bir Beydağ” anlayışıyla Beydağ’ın gelişmesi, güzelleşmesi ve kalkınması için çalışan Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar  her zaman sevgimizle hemşerilerinin yanında olacağını mesajını  verdi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ