Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sürekli, İlçe Başkanları İle Bir Araya Geldi

Sürekli, İlçe Başkanları İle Bir Araya Geldi
Reklam

Ak Parti İzmir  İl  Başkanı  Kerem Ali  Sürekli  Covid-19  sürecinde devamlı  olarak video  konferansla   İlçe  başkanlarıyla  görüşmesinin  ardından 77  günlük  süreç sonrasında   İzmir’e bağlı ilçelerdeki  İlçe Başkanlarıyla   İzmir  İl  teşkilatında bir araya geldi.

Ak Parti İzmir  İl Başkanı  Kerem  Ali  Sürekli “Salgın süreci boyunca gösterdikleri özverili çalışmalarla, milletimizle olan gönül bağımızı herşeyin üstünde tutan kıymetli İlçe Başkanlarımız ile normalleşme adımının yüz yüze ilk toplantısını gerçekleştirdik. Bundan sonra  da normalleşme  süreci  için de   ilçe başkanlarımızla birlikte  il teşkilatımızda yapılan  toplantıların yanı  sıra İl teşkilatının  normal rutin çalışmalarını  sürdüreceğiz” dedi.

Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı R. Şerif Delibalta “Covid-19  süreci içinde il teşkilatıyla  toplantı çalışmalarımızı devamlı olarak  ara  vermeden video konferans   sistemiyle sürdürüyorduk.  Ancak  ülkemizde  başlayan normalleşme  süreciyle birlikte  uzun bir aradan  sonra  İzmir’in ilçelerindeki bulunan  İlçe  başkanlarımızla birlikte toplantımız il teşkilatında  gerçekleşti “ dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ