Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

TÜGVA Yardım Desteğini Sürdürüyor

Reklam

Ödemiş’te faaliyetlerini   gerek  Covid-19 süreci  ve sonrası  çalışmalarını sürdüren TÜGVA   Ödemiş’e bağlı  Demircili Mahallesinde bir  ihtiyaç  sahibi için hasta  yatağı  desteğinde  bulundu.

Demircili  Mahallesi  Muhtarı Ülkü  Coşkun “Mahallemizde Bir Amcamızın hasta  yatağı ihtiyacı  vardı. TÜGVA  kısa  zamanda sesimizi  duyarak  yıldırım  gibi  hizmeti  mahallemize  getirmiştir.  Bu konuda  bizleri, sevindirip Mahallemize hediye eden Türkiye Gençlik Vakfı Başkanı Halil Akgün  kardeşime ve yanındaki hayırda yarışan gecenin geç vakitlerinde bize ulaştırıp montajını yaparak teslim eden emektar kardeşlerime ayrıca bu hayra maddi destek sağlayan tüm hayırsever vatandaşlarımıza mahallem ve kendi adıma çok teşekkür ediyorum. Allah  hepinizden razi olsun iyiki sizler gibi güzel insanlar var.” dedi.

Ödemiş  TÜGVA  olarak her  zaman  nerede olursa  olsun  hizmete hazır  olduklarının  dile getiren TÜGVA  Başkanı  Halil Akgün “Bizler Ödemiş TÜGVA  olarak  İlçemizde en yakın mahalleden en  uzak mahalleye kadar   ve Ödemiş İlçesinde  de yine aynı şekilde gerekli  desteğimizi  sürdürmekteyiz. Bu konuda  gerek mahalle  muhtarlarımızdan ve gerekse    vatandaşlarımızdan gelen  talepleri değerlendirerek ihtiyaç sahibi  vatandaşlarımızın  sorunlarında yanında olmaya devam ediyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ