Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

44 Yıl Sonra Duydu

Reklam

Ödemiş’te  dünya  rekortmeni   Etibar  Elciyev  Budaklı’ya  gelen  Kiraz  Sırımlı  mahallesinden  44  yaşındaki Zeliha  Sezgin  44  yıl   sonra  Budaklı’nın  yaptığı başarılı  tedavi ile   duymaya  başladı.

“DOĞUŞTAN  KULAĞIM  DUYMUYORDU.”

Kirazlı  Zeliha  Sezgin bu yaşına  kadar kendisinin ve ailesinin katkısıyla gitmediği yer kalmadığını  ifade ederken “Doğuştan  kulağım  duymuyordu.  Bu yaşıma kadar bir çok yere  tedaviye  gitmeme rağmen   Ödemiş’te ismini  sıkça   duyduğum   dünya  rekortmeni  Etibar  Elciyev  Budaklı’nın  katkısıyla  ve yaptığı   başarılı  tedavisi sonucu   her iki kulağım  duymaya başladı. Çok  mutluyum. Allah kimseyi  böyle   normal  özelliğinden  ayrı  koymasın. Çünkü  bu güne kadar kulağım  duymamasıyla  bir  takım  sıkıntılar  yaşıyordum.  Artık  duymaya başladığım için çok mutluyum.” Dedi.

Ödemiş’te  çalışmalarını  sürdüren  Dünyaca  ünlü rekortmen Etibar  Elciyev  Budaklı “Bugüne  kadar   buna benzer kulak rahatsızlığı  olan bir çok  hastaya  tedavide başarılı  oldum. Kiraz’ın Sırımlı Mahallesinden  gelen Sezgin  kardeşimizi   yaptığım   tedavi  sonucu   kulağını duymaya  başlaması  beni de sevindirmiştir.” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ