Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Canlı Hayvan Pazarı Tekrar Hizmete Girdi

Reklam

Ülke genelinde yaşanan Korona Virüs Salgını kapsamında uzun bir süreden beri kapalı durum da olan Ödemiş Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı Korona Virüs önlemleri alınarak tekrar hizmet vermeye başladı.
Mart ayında Koronavirüs tedbirleri kapsamında geçici olarak kapatılan Ödemiş Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı kontrollü normalleşme çerçevesinde gerekli önlemlerle yeniden faaliyete geçti. Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Feridun Azeroğlu ve Ödemiş Tarım ve Orman İlçe Müdürü İbrahim Altıntaş pazarda incelemelerde bulundu. Pazara giriş ve çıkışlarda dezenfeksiyon işlemleri yapılıyor ve tek kullanımlık maske dağıtılıyor.Zabıta Müdürlüğü ekiplerince hijyen kuralları ve sosyal mesafe konusunda uyarılar yapıldı.
Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş “Ödemiş’te tarım ve hayvancılığın önemli bir merkezi olan ilçemizde daha önceden faaliyet te olan ancak Korona Virüs salgın önlemleri kapsamında bir süreden beri, kapalı olan Ödemiş Belediyesi Hayvan Pazarı tekrar hizmet vermeye başlamıştır. Hayırlı Olsun” dedi.
Ödemiş’te önceki gün sabahın ilk ışıklarıyla açılan Ödemiş Belediyesi Canlı Hayvan Pazarına hayvan sahipleri ilk gün de büyük katılım gösterirken Canlı hayvan pazarında büyük bir hareketlilik yaşandı.
Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ