Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Tariş Market 2. Şubesini Hizmete Açtı

Tariş Market 2. Şubesini Hizmete Açtı
Reklam

Ödemiş’te yıllardan beri Sanayi Sitesindeki işletmesini sürdüren Tariş 2. Şubesini Saraoğlu Caddesinde hizmete açtı.
Gerçekleşen açılış törenine Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Tarım ve Orman Ödemiş İlçe Müdürü İbrahim Altıntaş, İzmir Büyükşehir Belediyesi Ödemiş Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Özay Kaptan, Ödemiş Belediye Başkan Yardımcısı Feridun Azeroğlu, Tariş Ödemiş Başkanı Mustafa Çaylıoğlu, Tariş Ödemiş Müdürü Gökhan Özmanay, Konaklı Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Mustafa Turan, Gereli Kooperatifi Başkanı Mustafa Gerçek ve bazı kamu kurum temsilcileri ile Ödemişli vatandaşlar katılım gösterdiler.
“AMACIMIZ TARİŞ’İN ÜRÜNLERİNİ TÜM ÖDEMİŞLİLERLE BULUŞTURMAK”
Ödemiş Tariş’in 2. Şubesinin açılış töreninde konuşan Tariş Ödemiş Başkanı Çaylıoğlu “Öncelikle gerçekleştirdiğimiz Tariş’in 2. Şubesinin açılışına iştirak etmenizden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizler Ödemiş Tariş olarak uzun yıllardan beri hizmet veren 1. Şubesinden sonra 2. Şubeyi de Ödemişlilerimize kazandırmaktan son derece mutluyuz.” dedi.
Tarım ve Orman Ödemiş İlçe Müdürü İbrahim Altıntaş “Tarım ve Orman Bakanlığı olarak Kooperatifleri, Birlikleri gençleri ve kadınlarımızı destekliyoruz. Bugün de böyle mutlu bir gün. Tariş’in 2. Şubesini açmalarından dolayı kendilerini kutluyoruz. Ödemiş’te Kooperatifçilik de başarılı çalışmaların olduğunu gözlemliyoruz.” Dedi.
“TARİŞ’E UZUN YILLAR HİZMET VEREN MERHUM TARİŞ BAŞKANIMIZ HALİL İBRAHİM ÇAYLIOĞLU’NU RAHMETLE ANIYORUM.”
Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş Ödemiş’te Tariş’in uzun yıllardan beri güzel hizmet verdiğini ifade ederken “Ödemiş’te bildiğiniz gibi Tariş ilçemizde hizmet verdiği 1. Şubesinde uzun yıllardan beri hizmet vermesinden sonra ilçemizin en işlek ve güzel bir yerine 2. Şubesini açmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Burada inanıyorum ki müşterilerine hizmetin en iyisini ve kalitelisini sunacağına inancım sonsuzdur. Ayrıca burada geçtiğimiz yıllarda aramızdan ayrılan ve Ödemiş Tariş’e 25 yıl gibi uzun bir süren başkanlık hizmetini sürdüren değerli başkanımız Halil İbrahim Çaylıoğlu’nun bir kez daha rahmetle ve minnetle anıyorum. Kendisi Tariş bünyesinde her zaman iyi çalışmalarla adını hep duyurmuştur. Bu gün de Tariş’in yönetiminde yer alan arkadaşlarımıza burada hayırlı işler ve bol kazançlar temenni ediyorum.” Dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Tariş’in Ödemişteki 2. Şubesinin açılışını Belediye Başkanı Eriş’in eşi Selma Eriş Hayırlı Olsun dilekleriyle açılış kurdelesini keserek gerçekleştirdi.
Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ