Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi
Eriş’ten Coğrafi İşaret Tescilli Ödemiş Köftesi Açıklaması
Ödemiş Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rıfat ERİŞ”in Coğrafi İşaret Tescili alınan Ödemiş Köftesi için yaptığı açıklama; ‘’Turizm denildiğinde aklımıza ilk gelen deniz kum ve güneşli daha sonra tarih Sağlık Kültür ve inanç turizmi de ülkemizde gelişte özellikle son yıllarda ise en fazla gastronomi turizmi önem kazandı hepimiz seyahat planları içerisinde gittiğimiz yerlerin meşhur yiyecekleri tatmayı önemsiyoruz Bu yüzden Ödemiş Ticaret Odası olarak da hem turizm’e Katkı sağlamak için hem de yerel değerlerimize sahip çıkmak için coğrafi işaret tescil yerine önem veriyoruz Bozdağ kestane şekeri Ödemiş tek işte zeytinyağı yarından sonra Ödemiş köftesinin de coğrafi işaret tescil sürecini tamamladık Bu ürünlerin tanıtımı ile ilgili Özellikle bazı projelerimiz var Ancak bilinmesini istiyoruz ki coğrafi işaret alındıktan sonra bu ürünlerin tanıtılması için yeni bir çalışmaya gidilmesi gerekiyor.

Çukurlara Önlem Bekleniyor!

Çukurlara Önlem Bekleniyor!
Reklam

Tire İlçesinde Yanıkonak Caddesi yakınlarında Türk Telekom yazan demirin büyük bir  bölümünün  kırık olması ve araç sürücülerine ve yolan geçen vatandaşlar açısından tehlikeli  olması konusunda  mahalle  sakinleri tedirgin olduklarını  dile  getirdiler.

Mahalle  Sakinleri “İlçemizde Yanıkkonak caddesi Ali İhsan bakkalın aşağısında. Lütfen birileri ilgilensin. Yarım metreden fazla çukur var. Birilerinin canı yanmadan. Yetkililere duyurulur. Bu  konuda  bir  an önce  gerekli önlemlerin alınmasını  bekliyoruz.” Dediler.

 Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ