Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Örnek Esnaf Geleneksel Kan Bağışını Sürdürdü

Örnek Esnaf Geleneksel Kan Bağışını Sürdürdü

Ödemiş’te Ordu Caddesinde sabahçı kahvehanesi Berkay Kıraathanesinin sahibi Mehmet  Çetin aralıklarla  sürdürdüğü  Kızılay’a kan  bağışını bir kez  daha sürdürdü.

“12. GELENEKSEL KAN BAĞIŞINI  BİR KEZ DAHA SÜRDÜRDÜK”

Kızılay’a  Kan  Bağışı  desteğini  12. Kez   sürdürdüklerini  dile  getiren  Ödemişli  örnek  kahvehane sahibi  Mehmet  Çetin “Bilindiği üzere  uzun  yıllardan beri sürdürdüğümüz ve  bu yılda 12. Kez düzenlediğimiz Kan bağışı desteğini gerçekleştirmenin  büyük mutluluğunu  ve sevincini  yaşamaktayız. Kızılay dediğimiz zaman akla hemen topluma yararlı olan bir kurum olması ve kanın yapılamayan bir şey olduğunun  bilincindeyiz.  Bizler onun için devamlı aralıklarla  bu kan  bağış  desteğini sürdürmekteyiz. Daha önceden de söylediğimiz gibi  bunda hiçbir maddi   beklentimiz asla  ve asla  yok. Amacımız   toplumda kanın her an herkese lazım  olabileceğinden yola çıkarak bu bağış kampanyasını  sürdürmekteyiz.” dedi.

“ÖNÜMÜZDEKİ YILLARDA DA BAĞIŞLARIMIZI SÜRDÜRECEĞİZ.”

Bu örnek kampanyayı önümüzdeki  yıllarda da sürdüreceklerini  dile getiren  Berkay  Kahvehanesinin sahibi Mehmet Çetin  “Geçen  yıllarda  yaptığımız bu  kan bağış desteği  ulusal ve yerel  gazetelerde büyük bir yer  bulmuştu.  Bu destekle  birlikte  yola  çıkarak  önümüzdeki  yıllarda  gelenekselliği artarak  sürdüreceğiz. Daha çok  kan bağışçısına  ulaşacağız.” dedi.

 Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ