Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sezonun Son Etkinliği Renkli Geçti

Sezonun Son Etkinliği Renkli Geçti
Reklam

Ödemiş Belediyespor Efe Dağcılık Gençlik ve Spor kulübü üyeleri 14 Haziran Pazar günü çok keyifli bir etkinlikle sezona veda ettiler.

Yürüyüş Sorumlusu İbrahim Nabi Oruç “Orman, Deniz, Dağ, Dere, Sahil, Yürüyüş, Yüzme, Eğlence, Piknik, Sohbet, Dostluk vb. bir çok şey vardı dünkü etkinliğimizde.

Virüs salgını sebebiyle aracımıza girişte derece ölçümleri ile başladığımız yolculuk sonrası saat 10.30 da Dilek Yarımadası Oluklu Kanyon girişinde yürüyüşe başladık.

Rehberliğini Sema Özkul’un yaptığı etkinliğimiz iki grup halinde gerçekleşti. 1.ci Grup Ormaniye Gözetleme Kulesinden 2.ci Grup buranın 3 km ötesinden dönüp aynı rotadan Kavaklıburun Kalamaki koyuna ulaştılar. Katılımcılar Yaklaşık 3.5-4 saat süren yürüyüş sonrası denize girip piknik yapıp sohbet ederek yorgunluk attılar.” dedi.

Rehber Sema Özkul “Dünyanın ve ülkemizin en güzel köşelerinden biri olan Milli Parktaki yürüyüş rotamızın neredeyse tamamı Orman içinde ve gölgelik alandaydı. Bölgemizin tüm bitki türlerinin bulunduğu ve Koruma altına alındığı ağaçlar içerisinde yaklaşık 40 katılımcı ile güzel bir yürüyüş gerçekleştirdik. Ormandaki nefis bol oksijen ve deniz havasını solumak muhteşemdi. Ayrıca kulüp olarak sezonun en kalabalık yürüyüşlerinden birini başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ