Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Sürekli “18 Yıldır İlk Önce İnsan Sonra Sağlık Dedik”

Sürekli “18 Yıldır İlk Önce İnsan Sonra Sağlık Dedik”
Reklam

Ak Parti İzmir İl Başkanı  Kerem Ali  Sürekli  çalışmalar kapsamında sürdürdüğü İzmir’in bazı illerindeki Ak parti  teşkilatlarını ziyaret etmesinin ardından  yaptığı açıklamada 18 yıldan beri  ilk önce insan  ve Sağlık  sloganıyla yola çıktıklarını  ve bu yönde çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

İl Başkanı Sürekli “Covid-19 sürecinin ardından normalleşme ile birlikte ilçe teşkilatını ziyaret ettik. Bu ziyaretlerin  yanı sıra çalışmaları devam eden  Projeleri  yerinde inceledik. Yine bunlardan  biri olan Beydağ İlçesi  Entegre  Devlet Hastanesi inşaatını  da yerinde görme  fırsatını bulduk. Ve 18 yıldan beri  hayata  geçirilen  sağlık  reformları ile birlikte  Pandemi sürecinde, örnek bir   başarıyı getirmiştir. Sadece   sağlık alanında değil, şehir merkezlerinde de değil, Doğudan Batıya, Kuzeyden Güneye, Kırsala da önemli  hizmetleri  götürdük.  Bunlardan  Beydağ İlçesi artık kendi Devlet  Hastanesine kavuşuyor. Gönül seferberliği  kapsamında, bir gün içinde gerçekleştirilen ziyaretler  kapsamında  Bazı  Belediye  Başkanlarımız ve İlçe  Başkanlarımız ile aynı  zamanda  meclis  üyelerimizle birlikte  buluşmaları gerçekleştirmiş  bulunuyoruz. Beydağ İlçesinde yeni bir devlet hastanesi  ihtiyacı  duyuluyordu.  İnşallah en kısa zamanda bu Proje hayata geçmesiyle birlikte  Beydağ  ve bölgesine  en  iyi  hizmeti  vereceğine inanıyorum.” Dedi.

“ÖDEMİŞ ve BAYINDIR İLÇELERİNDE ZİYARETLERİMİZ VE BULUŞMALARIMIZ  OLUMLU YÖNDE  OLDU”

Kiraz, Beydağ, Ödemiş ve  Bayındır  İlçelerindeki  ziyaretlerin de  olumlu yönde  geçtiğini  ifade eden  Ak parti  İzmir  İl Başkanı  Kerem Ali  Sürekli  “Biz adında değil, hizmet anlaşışında  halk olan, milletle  kucaklaşan  bir Partinin neferiyiz. Cumhurbaşkanımız  Erdoğan’ın gönül adamlığı, tepeden tırnağa tüm yapılarımızla, ilk  hayata  geçirdiğimiz özellik Belediye  Başkanlarımızın  da başarısı  buradan gelmektedir.” dedi.

Haber : Turgay  Konuralp 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ