Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Yeni Klibiyle Tanışıyor

Ödemiş Yeni Klibiyle Tanışıyor
Reklam

Yönetmenliğini Ödemişli başarılı müzisyenlerden Hakan  Uysal’ın gerçekleştirdiği “Sazan  Sarmalı Kod Adı: Merkür” olan Denizhan  Uysal’ın  söylediği  Klipin  ön hazırlık ve çekimleri Ödemiş, Birgi, Gölcük yaylasında tamamlandı.

Yapılan Klip çekiminde Can  Uysal, usta oyuncu  Aydan Çakır, Fatma  İşcan, Rüya Ergan, Serkan  Kaçar, görüntü  yönetmenliğini  ise  Fotoğraf  Sanatçısı Mustafa  Kavas  gerçekleştirdi.

“ÖDEMİŞ’E SANAT  DALINDA FARKINDALIK  YARATMAYA DEVAM EDİYORUZ.”

Ödemişli  Müzisyen Hakan Uysal  Ödemişlilerin ve Türkiye   genelinde  müziğe gönül  verenlerin yeni  çıkan  Sazan Sarmalı adlı parçayı  beğeni ile  dinleyeceklerini dile  getirdi.

Uysal “Bu kez sözü, şarkıyı söyleyen yeğenime ait, Merkür diye geçecek asıl adı Denizhan Uysal, piyasaya çıkması 1,5 ayı bulur, şuan montajda, montaj 2 haftayı buluyor, dijitalde yayınlatması 1 ayı buluyor. Emeği geçenler; Usta Oyuncu Aydan Çakır, Fatoş İşcan, Rüya Ergan, Can Uysal , Serkan Kaçar, en küçük yardımcı oyuncumuz 8-9 yaşına olan Çağlar’da bu klibimizde  yeri aldı. Görüntü Yönetmeni Mustafa Kavas, Müziği bana ait, çekimleri Ödemiş’te, Birgi’de, Gölcük’te bu sayede Ödemişin tanıtımını yapmış olduk. Amacımız zaten Ödemişi tanıtmak, Ödemişimizi tüm Türkiye tanımasını istiyorum, Klip bazında ilk projemiz ilerleyen zamanlarda da bir film projesi düşünüyoruz, televizyon projesi de var, daha başka güzel projelerimiz var. Tiyatro eğitimi vereceğiz gençlerimize, oyunculuk eğitimi, manken ve model eğitimi projelerimiz var. Şuan televizyon projesi ile ilgileniyoruz.” dedi.

Sanatsal  anlamda  İzmir Fuarına değinen   Görüntü Yönetmeni  ve usta  Fotoğraf  Sanatçısı Mustafa Kavas “İzmir Fuarı eski İzmir Fuarı değil, bitirdiler. Eskiden dünyanın her tarafından gelen olurdu. Daha önce Belediye başkanından randevu aldık. Biz buranın Sanat ve Kültür Merkezi, Hollywood gibi Sinemacıların, Tiyatrocuların, Heykeltıraşların, Şarkıcıların, Ressamlarını buraya tahsis edilmesi, senede bir kere alanında fuar yapsın, tabi bu kolay bir şey değil sivil toplum örgütleri, Vali, Kaymakam’ı, Belediye Başkanına güzel bir proje hazırlanıp bu fuarın kurtulması gerektiğine inanıyoruz. Şehri Şehir yapan sanat ve kültürüdür. Biz Hakan Uysal, Aydan Çakır bir araya gelip burada bir girdap oluşturup Yeşilçam’ı İzmir’e getirmeyi  hedefliyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ