Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’te Deprem Anı Kameralara Yansıdı

Ödemiş’te  Deprem Anı Kameralara Yansıdı
Reklam

Manisa İlinde 5,5 büyüklüğündeki meydana gelen deprem anı  çevre il ve ilçelerde hissedildi.  İlçenin Saraçoğlu  Caddesinde bir alış veriş merkezinde, raflarda bulunan eşyalar  sallanarak devrilirken, işyerinde bulunan  müşterilerin dışarıya kaçma anları kamera  kayıtlarına  yansıdı.

“DEPREM ANINDA KISA SÜRELİ PANİK YAŞANDI”

Kısa süreli   deprem sarsıntısının  kendilerini  ve işyerine  gelen müşterilerini  korkuttuğunu  ifade eden  İşyeri Sahibi  Ertuğrul Çitil yaptığı açıklamada “Öğle saatlerine  doğru  Manisa ilinde 5,5  büyüklüğündeki  deprem anı  ilçemizde de hissedildi. O anda bazı eşyalarımız  devrildi. İşyerindeki  eşyalarda kısa  süreli  sallanmasıyla  birlikte hem işyeri çalışanları  hem de  müşteriler  büyük bir panik  için de kendilerini  dışarıya attılar.” İfadelerinde  bulundu.

Çalıştığı işyerinde  eşyaların  sallanmasıyla birlikte kendini  hemen  dışarıya attığını ifade eden İşyeri çalışanlarından Gülizar  Ceylan  yaptığı açıklamada “İşyerinde her gün olduğu gibi çalışırken, bir anda eşyaların  bazılarının  düştüğünü  gördüm.  Aynı  zamanda  deprem anını  fark eden müşterilerimiz de, aynı şekilde  dışarıya kaçmaya başladılar. İfadelerinde  bulundu.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ