Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Demokrat Parti Ödemiş’te Yeni Yönetim Oluştu

Demokrat Parti Ödemiş’te Yeni Yönetim Oluştu
Reklam

Demokrat Parti (DP) Ödemiş İlçe Teşkilatında ilçe  başkanı olan Gürol  Gürkan’ın istifa etmesi  üzerine geçici  olarak  devam  eden  Başkan  Mutahhar  Ateş  Demokrat Parti İzmir  İl Başkanlığı tarafından resmi olarak İlçe Başkanlığına getirildi.

DP ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANI BİR KEZ DAHA ATEŞ OLDU

Demokrat Parti Ödemiş İlçe Başkanlığına eski başkan  Gürkan’dan sonra eski  görevine bir kez daha geri dönen Başkan Mutahhar Ateş “Demokrat partimize olan gönül bağımız çok eski yıllardan beri devam ediyor. Demokrat partide İzmir ve Türkiye genelindeki tüm yeni  oluşan yönetimler oluşum içinde devam  ediyor. Geçtiğimiz hafta içinde Demokrat Parti İzmir  İl  Başkanlığının  onayı ile bu kutsal görev bir kez  daha şahsıma  verilmesinden dolayı il yönetimine teşekkür ediyorum. Bu görevi daha önceden olduğu gibi layiki ile yeni yönetim ile birlikte başararak Demokrat Partinin bayrağını en güzel şekilde Ödemiş ve Küçük Menderes Havzasında  dalgalandıracağımıza  inanıyorum.” Dedi. 

“DEMOKRAT PARTİ ÖDEMİŞ İLÇE YÖNETİMİNE GÖREVLERİNDE BAŞARILAR  DİLİYORUZ”

Demokrat  Parti  İzmir  İl Başkanı  Metin  Dökmeciler “Başta Ödemiş İlçe Başkanı olarak atanan Mutahar Ateş olmak üzere Ödemiş İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimizi tebrik eder  hayırlı  ve uğurlu olmasını temenni ederiz.İzmir’in tüm ilçelerinde  teşkilatlarımızı oluşturmaya  ve    yeni   oluşan  listelerimizle   yönetimler  belirlenmeye  devam ediliyor” dedi.

Demokrat  Parti  Ödemiş  İlçe Yönetim Kurulu Üyeliklerine; Mesut Akbay, Ali Keke, Bilal Bahadır, Mehmet Pişiren, Hüseyin Özdemir, Adem Kocatepe,  Halis  Danagüden olarak  yönetim  olarak  oluşturuldu.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ