Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’in Girişi Gökçen Kadar Olmadı

Ödemiş’in Girişi  Gökçen Kadar Olmadı
Reklam

Demokrat  Parti  Ödemiş İlçe  Başkanı   Mutahhar Ateş  İl düzeyine gelmiş  Ödemiş gibi  büyük bir  nüfusa  sahip bir ilçenin  girişinin  uzun  yıllardan bu yana gerek  eski  Ak Partili  Ödemiş Belediye Başkanı  döneminde  ve  gerekse  Ödemiş Belediye Başkanı döneminde de el atılamadığını dile  getirdi.

“BİR İL  VEYA  İLÇE GİRİŞİNİN GÖRÜNÜMÜ ÇOK ÖNEMLİ”

Demokrat  Parti Ödemiş İlçe Başkanı Mutahhar Ateş İl veya  İlçe  Girişlerinin çok önemli  olduğunu  dile  getirdi.

Ateş “Bugün  bölgemize  dönüp baktığımızda,   Bayındır  İlçesinde yeni  dönem  belediye  başkanı  Uğur  Demirezen  yenileme  çalışmaları yaparak Bayındır’ın  girişini  düzeltirken, Tire  ilçesinde  eski  belediye  başkanı  Çiçek  döneminden gelen  bazı yenilemeler  zaten vardı.  Şu andaki  Belediye Başkanı  Salih  Atakan  Duran’da bir  takım  yenilemeler yaptı.  Bugün  Tire’nin  Gökçen  mahallesinde bile  girişine  baktığınızda bir  Gökçen Efe’nin  heykeli  var.  Ödemiş’i ele  aldığınızda  eskiden Ödemiş yazılı  bir girişi  vardı. Bugün  maalesef o da  yok.” dedi.

“UFAK  MALİYETLERLE ÖDEMİŞ’İN GİRİŞİNE YÖN VERİLMELİDİR.”

Ödemiş’in  Kuvayi  Milliyeden  geçmişiyle birlikte  İlçenin  gazileri ve efeleri  olduğunu  dikkat çeken  Demokrat  Parti Ödemiş İlçe  Başkanı  Ateş  “Bugün   bir örnek  vermek  gerekirse  İzmir Ödemiş   karayolunda  başınızı  dönüp  İlkkurşun tepesine baktığınızda,  oradaki  bir  dev  Atatürk resimli  bölümü  bile insanların  çok  büyük ilgisini  çekmektedir. Ödemiş’in  girişine  bir Efe  heykeli altına  ışıklandırma  gibi bir takım çalışmaların bir an önce  yapılması  gerektiğine inanıyorum.” dedi.

“ÖDEMİŞ HERŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Ödemiş’in  ve Ödemişlilerin  her şeyin  en iyisine  layık olduğunu   belirten  Demokrat  Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ateş  “Ödemiş’in geçmişine uzandığınızda  efeler ve  gazilerimiz  var.  Her  zaman Ödemişli  olarak bizler hep bunlarla  büyük gurur duyduk.  Bugün  örnek  olarak  ilçemizdeki  efelerin heykellerin  bile  girişe bir çalışmasının  konulması  güzel bir çalışma olacağını düşünüyorum. Ödemiş Belediye Başkanımız  Mehmet  Eriş’in bu konuda ilçemizin  girişine  güzel bir çalışma  yapmasını bekliyoruz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ