Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Öncel, Güven Tazeledi

Öncel, Güven Tazeledi

İzmir’de altyapısında elde ettiği başarılarla adından sıkça söz ettiren İzmirgücü Spor Kulübü, yaptığı Olağan Üstü Genel Kurul toplantısında Başkan Ahmet Öncel güven tazeledi

BAŞKAN  ÖNCEL  VE  YÖNETİMİ  BELLİ OLDU

Sosyal mesafenin korunduğu, maske ve dezenfektan dağıtıldığı kongrede Başkanlığa Ahmet Öncel yeniden seçildi.Başkanlığa Ahmet Öncel’in seçildiği yönetim kurulunda ise Sportif Direktörlüğe Emin Güreşçi, Genel Sekreter ve Mali İşler kuruluna Belam Yılmaz, As Başkanlığa Şükrü Çakar, Sedat Samur ve Fadıl Arpat, yönetim kurulunda Nihat Say ve  Murat  Aktürk yer aldı.

Başkan  Ahmet Öncel “Yeniden başkanlığa seçilen Ahmet Öncel, “İzmirgücü Spor Kulübü olarak Olağan Üstü Genel Kurulumuzu düzenledik. Seçime tek aday olarak gösterildiğim toplantıda yönetim kurulu üyeleri seçimini yaptık. Ekonomik ve Sportif başarıların ele alındığı toplantıda transferlerde belirlenen oyuncuları görüştük. Yeniden Aslan Duru hocamızla anlaşma sağladık. Ayrıca birçok oyuncu ile anlaşma sağladık. Yeni sezonda hem altyapımızda hem de üst yapımıza başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz. Hakkımızda hayırlısı olsun” dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ