Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Birgi’de Çekilecek Olan Sinema Filmi İçin Keşifler Başladı

Birgi’de Çekilecek Olan Sinema  Filmi İçin Keşifler Başladı

Ödemiş’te önümüzdeki aylarda çekilmesi  planlanan korku filmi  için gerekli  hazırlıklar   tamamlanırken filmin alt yapısı için gerekli  hazırlıkları sürdüren oyuncu Aydan Çakır  tarihi  Birgi’de  çeşitli incelemelerde  bulundu.

“SİNEMA FİLMİ ÖNCESİNDE BİRGİ’DE YERLERİ İNCELEDİK.”

Türkiye  genelinde çeşitli filmlerde   rol alan başarılı  oyuncu  Aydan Çakır   Birgi’yi çok beğendiğini  ifade ederek “Ödemiş ve  bölgesine  hareketlilik kazandıracağına inandığımız  sinema  filmi için önümüzdeki hafta   Mike  Micheal  ve   yönetmen arkadaşımız  yurt  dışından gelecekler. Onlarda  Ödemiş ve   bölgesinde inceleme   yapacaklar.  Güzel  gelişmelerin  yaşanmasını  bekliyorum.” Dedi.

Birgi’nin işletmecilerinden  Yaşar  Günaydın Birgi’de çekilen   daha  önceki dizi  filmi ve bazı  reklam çekimlerinden  sonra,  yeni  bir  sinema  filminin  çekilmesinin   Birgi’ye büyük bir katkı  sağlayacağına inandığını  dile  getirirken “Bölgemizde  Birgi  hem  tarih  açısından hem  de  konumu  açısından önemli  bir  yer. Bizler de  buranın  tanıtımını  konusunda  elimizden  gelen gayreti  göstermekteyiz. Yeni bir sinema  filminin  de çekilmesinin   burada  farklı bir hareket kazandıracağına inanıyorum.” Dedi.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ