Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

4 Yıldır Üst Üste Birinci Oluyor

4 Yıldır Üst Üste Birinci Oluyor
Reklam

Ödemiş  Belediye Başkanı   Mehmet  Eriş Türkiye’nin  kaliteli zeytinyağı   yarışmasında  dört yıl  üst üste   yarışmada  1. Ödülü  alan  Birgili firmalardan  Pirgion’u tebrik  ettiğini  ifade etti.

Eriş  “Türkiye genelinde düzenlenen  bir çok firmanın  katılım  sağladığı,  Türkiye   kaliteli  Naturel  Sızma  Zeytinyağı  yarışmasında  altın  madalya ödülünü  kazanan   Birgi  Mahallesinin firmalarından  Pirgion  firmasının başarısını  tebrik ediyor. Başarılarının  devamını  diliyorum.” Dedi.

Birgi Pirgion firması “Yaşanan ve hayatımızın akışını değiştiren pandemi yüzünden almaya hak kazandığımız IOC UZZK 2020 Türkiye Kaliteli Natürel Sızma Zeytinyağı Yarışması Altın Madalyamızı bugün yapılan kısıtlı ama çok değerli katılımcıların olduğu sade bir törenle aldık. Bu değerli ve saygın organizasyonda emeği geçen herkese ve diğer ödül alan güzide markalarımıza teşekkür ederiz. Pirgion Zeytinyağı olarak Türkiye’nin en değerli yarışmasında ilk yapıldığı  2017 yılından beri 4 senedir üst üste aldığımız altın madalya ödülünü siz değerli dostlarımız ile paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Kalitemizin ve kalitenin asla ve asla tesadüf olmadığını kanıtlayarak çalışmalarımıza devam edeceğiz.” mesajını  verdiler.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ