Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

FEN LİSESİ YENİ YERİNE TAŞINIYOR

FEN LİSESİ YENİ YERİNE TAŞINIYOR
Reklam

 Ödemiş’te  yapımı tamamlanan Ödemiş Ayhan Kökmen Fen Lisesi’nin yeni binasına taşınma ve eğitime hazırlık çalışmaları başladı.

 Ödemiş  İlçe  Milli  Eğitim Müdürü  Bahattin  Gengörü “Yeni binada 16 dersliklerin yanında pansiyon, spor salonu, kütüphane, yemekhane, konferans salonu, laboratuvarlar, beceri ve tasarım atölyeleri gibi birçok eğitsel ve fiziksel alanlar da bulunmaktadır. Okulun sahip olduğu bu imkanlar sayesinde tam bir donanım ile öğrencilere eğitim, bilim, kültür, sanat, spor, yemek ve barınma gibi ihtiyaç duyulan hizmetler eksiksiz olarak verilebilecek.

Ayrıca, 2020-2021 Eğitim ve Öğretim yılından itibaren LGS sonuçlarına dayalı olarak, 9.Sınıflara 90 yerine 136 yeni öğrenci kaydı alınacak. Yatılı kalmak isteyen öğrencilere de 200 kişilik kapasiteli pansiyon ile bu imkân sağlanacak.

Büyük çaba ve gayretler gösterilerek tamamlanması sağlanan yeni okul binasının başta öğrencilerimiz olmak üzere eğitim camiasına, ilçemize hayırlı olmasını diler; destek ve emek veren herkese teşekkür ederiz.”dedi.

 Haber : Turgay KONURALP

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ