Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kooperatifler Komisyonu Çalışmalarını Tamamladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kooperatifler Komisyonu Çalışmalarını Tamamladı

İzmir Büyükşehir Belediyesi Kooperatifler Komisyonu ve Tarım ve Orman Komisyonları olarak birlikte ortak projeler üretmek üzere üyelerle  birlikte Ödemiş Belediye Başkanı  Mehmet Eriş’i, Beydağ Belediye Başkanı  Feridun Yılmazlar’ı, Bayındır Belediye başkanı  Uğur Demirezen’i ziyaret ederek fikir alışverişinde bulundular.

İBB Kooperatifler Komisyonu-İBB Tarım ve Orman Komisyonu, Demircili Kalkınma Koop.,

Bıçakcı Tarımsal Kalkınma Koop., Beydağ Su Ürünleri Koop., Beydağ Tarımsal Kalkınma Koop., Dağ Ürünleri Koop., Beydağ Kadın Gir. Ür. Koop., Gereli Tarımsal Kalkınma Koop. Başkan ve ortaklarını  ziyaret  ettiler.

İBB Kooperatifler  Komisyonu “Bizlere zaman ayırdıkları için tüm komisyon üyeleri adına teşekkür ediyoruz. Verimli bir çalışma oldu. Bizleri konukseverlikleriyle evimizde hissettiren ve aynı zamanda komisyon üyelerimiz Ödemiş İBB Meclis üyemiz Sayın Mustafa Gerçek’e, Bayındır İBB Meclis üyemiz Sayın Şükrü Süreroğlu’na, Bayındır İBB Meclis Üyemiz Sayın İsmail Ekeroğlu’na ve Beydağ İBB meclis üyemiz Sayın Refik Süren’e özel teşekkürlerimi sunmak isteriz.” Dediler.

Haber : Turgay Konuralp 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ