Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Yeni Kaymakamı Fatih Aksoy Oldu

Ödemiş Yeni Kaymakamı Fatih Aksoy Oldu
Reklam

Önceki Resmi Gazetede yayınlanan mülki idare amirleri atama Kararnamesine göre; Ödemiş Kaymakamı  Kasım Fikret Dayıoğlu İzmir Vali Yardımcılığı’na, Sinop Boyabat Kaymakamı  Fatih Aksoy’da Ödemiş Kaymakamlığına atandığı  bildirildi.

ÖDEMİŞ İLÇE KAYMAKAMI DAYIOĞLU ÖDEMİŞ’E VEDA ETTİ.

Ödemiş’e İstanbul  Arnavutköy  İlçesinden geldikten sonra görev süresini  tamamlayan   Kaymakam Kasım Fikret Dayıoğlu resmi gazetede  çıkan  kararnameye göre İzmir Vali Yardımcılığına atanması uygun görülürken Sinop’a bağlı Boyabat ilçe Kaymakamı Fatih Aksoy’da Ödemiş İlçe  Kaymakamlığına  atandı.

KAYMAKAM FATİH AKSOY KİMDİR?

Sinop Kaymakamı Fatih Aksoy 1975 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Elmalı’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Kaymakam adayı olarak mesleğe başladı.

Sırasıyla Çankırı’nın Korgun ve Kızılırmak ilçeleri ile Konya’nın Taşkent ilçesinde Kaymakam Vekilliği, Mart 2004 ve Ekim 2005 tarihleri arasında Tokat Başçiftlik, Ekim 2005 ve Ekim 2007 tarihleri arasında Adıyaman Sincik, Ekim 2007 ve Temmuz 2010 tarihleri arasında Muş Bulanık, 2010 Temmuz ve Eylül 2013 tarihleri arasında İzmir’in Karaburun ilçesinde, 2013 – 2015 yılları arasında Afşin Kaymakamlığı yaptı, 2015 ve 2016 Aralık ayı arasında Isparta Vali Yardımcılığı görevini yürütürken İçişleri Bakanlığının 01.12.2016 kararnamesi ile Boyabat ilçesine 14.07.2020 tarihli kararname ile de Ödemiş Kaymakamlığı’na atanmasına karar  verildi.

Ödemiş Kasım Fikret Dayıoğlu son izin süresiyle  birlikte  Ödemiş’teki görev süresini resmi olarak tamamlarken  yeni Kaymakam  Aksoy’un önümüzdeki  günlerde  göreve  başlaması  bekleniyor.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ