Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş’ten Gönül Huzuru İle Ayrılıyorum…

Ödemiş’ten Gönül Huzuru İle Ayrılıyorum…

2017 yılından bu yana Ödemiş Devlet Hastanesi’ndeki görevini sürdüren Dr. Ömer Koçak, hastane ile ilgili yaptığı çalışmalarla anılmıştı. Üç yıllık süresi dolan Koçak, bugün itibarı ile görevinden ayrılmış olacak ve yeni görev yeri olan  Alsancak Devlet  Hastanesi  Başhekimi  olarak  görevine başlayacak.

“ÖDEMİŞ’TE 3 YILLIK GÖREV SÜRESİNDE GÜZEL PROJELERDE BULUNMAKTAN SON  DERECE MUTLU OLDUM.”

Ödemiş’te görev yaptığı  3 yıllık süreç  içinde  Ödemiş’in adını duyuracak projelerde bulunduğunu ifade eden  Başhekim Dr. Ömer Koçak “Ödemiş’e görev nedeniyle 3 yıllık  süreç içinde  güzel projelere  hastanede  görev alan  arkadaşlarımızla birlikte başardığımıza inanıyorum.  Önümüzdeki  süreçte  İzmir’de  görev yapmam  söz konusu,  Ödemiş’i ve Birgi’yi  hiçbir  zaman unutmayacağım.  Ödemiş’te elimizden geldiği  kadar  herşeyin en  iyisini  yapmaya çalıştım.” Dedi.

Ödemiş Devlet  Hastanesinde   Başhekim  olarak resmi  olarak görevinden  ayrılan Başhekim  Koçak  yeni  görev yeri olan  İzmir  Alsancak Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesinde  göreve ara  vermeden ayağının  tozu ile  başladı. Başhekim Doktor Ömer  Koçak’a  Ödemiş Kent  Ailesi olarak yeni görev yerinde  başarılar  diliyoruz.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ