Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Başhekim Oktay Okuş Görevine Başladı

Başhekim Oktay Okuş Görevine Başladı
Reklam

ÖDEMİŞ DEVLET HASTANESİ

Ödemiş Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ömer  Koçak’ın  İzmir  Alsancak  Nevvar  Salih  İşgören  Devlet  Hastanesine atanmasının ardından  Ödemiş Devlet  Hastanesinde  yeni  başhekim  Dr.  Oktay  Okuş   görevine  başladı.

Ödemiş Kent  Gazetesine  açıklamada  bulunan  yeni  Başhekim  Oktay  Okuş “Ödemiş ve civarında yaşayan halkımızın sağlık çalışanlarımızın huzur ve güven içinde birlikte yaşayabileceği birbirine danışabileceği bir sağlık tesisini hizmetini sürdürmesini sağlamaya  çalışacağım. Bunu da başaracağımıza inanıyorum.” Dedi.

DR. OKTAY  OKUŞ KİMDİR?    

Sağlık  Bakanlığı ve  İzmir İl  Sağlık Müdürlüğünün oluruyla görevine  başlayan  Oktay  Okuş,  1977 yılında İzmir’de doğdu. Eğitim hayatına İzmir’de başladıktan sonra liseyi İstanbul Atatürk Fen Lisesi’ni bitirdi. 2001 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdikten sonra İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Anestezi ve Reanimasyon ihtisasına başladı. Uzmanlık eğitimi sonrasında atandığı Afyonkarahisar ilinde idari görevlerde bulundu. 2015 yılında İzmir Dr. Suat Seren Göğüs Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde uzman hekim ve 2017 yılında başhekim yardımcısı olarak görev yaptığı  bildirildi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ