Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak Adıyaman’a Tayin Oldu

Kiraz Kaymakamı Emin Kaymak  Adıyaman’a Tayin Oldu
Reklam

Kiraz İlçesinde bir süreden beri görev yapan Ödemişli Kaymakam Emin Kaymak çıkan tayin  kararnamesi  kapsamında, yeni  görev yeri   Adıyaman iline  bağlı Gerger ilçesine tayini çıktığı  bildirildi. 

Kiraz kaymakamı Kaymak için düzenlenen geceye  Kiraz İlçesindeki bir çok kamu  kurum  ve siyasi parti  temsilcileri  katıldılar.

COVİD-19 SÜRECİNDE DESTEK VERENLERE PLAKET TAKDİMİ YAPILDI.

Kiraz İlçesine  yaptığı  katkılardan   dolayı  Kiraz  Kaymakamı  Kaymak’a teşekkür eden  Kiraz Belediye Başkanı Saliha  Özçınar  “Bugüne kadar Kiraz’a verdiğiniz hizmetlerden dolayı Kaymakamımıza Kirazlı hemşerilerim adına teşekkür ederim. Hakkınızı helal edin Bizden yana haklarımız helal olsun”  dedi.

Geceye katılan ve  plaket alanlardan TÜGVA  Başkanı  Halil  Akgün   yaptığı  değerlendirmede “Pandemi sürecinde Ödemiş TÜGVA olarak Küçük Menderes havzasında başlatmış olduğunuz yardım kampanyamızı plaketle ödüllendiren Kiraz Kaymakamı  Emin Kaymak’a, Kiraz Belediye Başkanı  Saliha Özçınar’a  teşekkürlerimizi sunarım. Bu plaketi Küçük Menderes Havasında mahalle mahalle gezen, ihtiyaç sahiplerinin yaralarına merhem olan kıymetli ekibim adına alıyorum.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ