Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Ödemiş Kızılay’da Bağışcılara Ödül

Reklam

Ödemiş Kızılay Şubesinde yapılan  törende  ev  bağışı  ve  bahçe  bağışında  bulunan   hayırsever vatandaşlara  Kızılay  Ödemiş Şube Başkanı  Mahmut  Badem  tarafından madalya  ve teşekkür belgesi  takdimi yapıldı.

“KIZILAY HAYATIMIZIN HER ALANINDA VAR.”

Kızılay’ın hayatın her aşamasında var olduğunu  ifade eden Ödemiş Kızılay Şube Başkanı Mahmut Badem “Bugün bizim adımıza özel ve anlamlı bir gün. Kızılay bilindiği gibi bir iyilik hareketi 1868 yılından bugüne kadar geçen süreç içeresinde 152 yıldan  beri Osmanlı döneminde padişahların, Cumhuriyet döneminde Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm Cumhurbaşkanlarımızın onursal başkanlığını yaptığı bir kuruluş, yönetim olarak söylüyorum insanlarımızın sadece Allah Rızası için bu hareketin içinde bulunduğu bir kurum. Bu anlamda ben özellikle önceki Kızılay Başkanımıza ve yönetim kurulu üyesi kardeşimize ve bağışçılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bu gün Kızılay’a katkıda bulunan değerli  hayırseverlerimize çok teşekkür ediyorum.  152 yıldan beri insanların hayatında var olan Kızılay ilelebet yaşayacaktır.” Dedi.

Kızılay’a ev bağışlayan Hayırseverler Ali Ünal “Kızılay her zaman insanların yardımına  koşan önemli bir kamu  kurumudur. Bizler de Kızılay’a ev bağışlayarak güzel  bir katkıda bulunmanın  büyük bir  mutluluğu  içindeyiz.” Dedi.

Kızılay’a zeytin bahçesini  bağışlayan  Mustafa  Kazak  Kızılay’ın   her daim   yardıma  koşan ve ayrıca  savaşlarda  bile   herkesin  yanında  olan  Kızılay’ın  toplumun  en önemli  unsuru olduğunu  kaydederken “Bizler Kızılay’a arsa bağışladık.  Kızılay  tüm insanlar  için var olan  bir kurum.” Dedi.

Yapılan madalya, belge ve rozet töreninde ayrıca Kızılay yönetimine 10 yılı aşkın görevde bulunan Kaan  Güngelen’e  Kızılay  Ödemiş eski başkanı  Rifat  Boyacıoğlu  tarafından  rozeti takıldı.

Ödemiş Kızılay Şube Başkanı Mahmut Badem her iki hayırsever ve Kızılay’a 10 yılı aşkın  yönetimde gönüllü yer alan Kaan Güngelen’e desteklerinden dolayı  teşekkür etti.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ