Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Eski Başkanlar Hasret Giderdi

Reklam

Bademli Mahallesi eski Belediye Başkanı Selçuk Bilgi ve Konaklı Mahallesi eski belediye  başkanı Kamuran  Açıkalın bir araya  gelerek hasret giderdiler.

“DOSTLUKLAR KALICI”

Konaklı Mahallesi eski Belediye Başkanı Kamuran Açıkalın dostlukların kalıcı olduğunu ifade ederek “Yıllar önce ben Konaklı Belediye Başkanlığını yaparken eski  konumda  belde  olan ve bizler gibi daha sonra Mahalleye dönüşen Bademli’de Selçuk Başkanımız belediye  başkanıydı. Her belediye başkanı yaptığı eserlerle anılır. Bizler, kendi çapımızda Konaklı’ya hizmet getirmek için hep çabalar sarf ettik. Bunu başardığımıza  inanıyorum. Ancak daha  sonra  Mahalleye dönüşmesiyle birlikte  maalesef  beldelerde  sıkıntılar başladı.” dedi.

“BADEMLİ’DE BELEDİYE VARKEN HİZMET FARKLIYDI”

Bademli  Fidancılık  Tarımsal  ve Kalkınma  Kooperatifinin  başkanı  olan Bademli Eski  Belediye Başkanı Selçuk Bilgi “Konaklı eski belediye başkanı arkadaşımız Kamuran beyin dediği  gibi   beldelerde  belediyeler  hizmet  verirken farklıydı.  Ama bugün Belde  belediyelerine eskisi kadar  hizmet  verilemiyor.  Belde belediyelerin kapatılması çok iyi  olmadığı görüşündeyiz.” Dedi.

Haber : Turgay Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ