Reklam
Reklam
Reklam
Ödemiş Kent Gazetesi

Kiraz Kaymakamlığına Geçici Olarak Çelebi Bakacak

Reklam

Tayin kararnamesi kapsamında  Kiraz mevcut  ilçe kaymakamı  Emin Kaymak’ın  Adıyaman’a tayini  çıkması  dolayısıyla   geçici  olarak  Kiraz İlçe Kaymakamlığına Beydağ Kaymakamı Apdurrahman  Çelebi’nin  bakacağı  bildirildi.

ÖDEMİŞ KAYMAKAMI  AKSOY ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE GÖREVE BAŞLAMASI  BEKLENİYOR.

Ödemiş İlçe Kaymakamı Kasım Fikret  Dayıoğlu’nun ilçedeki görev süresinin dolması ile İzmir Vali yardımcısı olarak atamasının yapılmasının ardından Ödemiş’e yeni  kaymakam Fatih  Aksoy’un  izninin ardından  önümüzdeki  günlerde göreve başlayacağı bildirildi.

KAYMAKAM AKSOY KİMDİR?

Fatih Aksoy 1975 yılında Antalya’nın Elmalı ilçesinde doğdu. İlk, Orta ve Lise öğrenimini Elmalı’da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. 2000 yılında Kaymakam adayı olarak mesleğe başladı. Sırasıyla Çankırı’nın Korgun ve Kızılırmak ilçeleri ile Konya’nın Taşkent ilçesinde Kaymakam Vekilliği, Mart 2004 ve Ekim 2005 tarihleri arasında Tokat Başçiftlik, Ekim 2005 ve Ekim 2007 tarihleri arasında Adıyaman Sincik, Ekim 2007 ve Temmuz 2010 tarihleri arasında Muş Bulanık, 2010 Temmuz ve Eylül 2013 tarihleri arasında İzmir’in Karaburun ilçesinde, 2013 – 2015 yılları arasında Afşin Kaymakamlığı yaptı, 2015 ve 2016 Aralık ayı arasında Isparta Vali Yardımcılığı görevini yürütürken İçişleri Bakanlığının 01.12.2016 kararnamesi ile Boyabat ilçesine 14.07.2020 tarihli kararname ile de Ödemiş Kaymakamlığı’na atanmıştır. Kaymakam Fatih Aksoy evli ve iki çocuk babasıdır.

Haber : Turgay  Konuralp

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ